reklama

Stanislav Žigmund sa zrejme vzdá kandidatúry na primátora

Primátorský kandidát Strany rómskej koalície Stanislav Žigmund sa napokon zrejme nebude uchádzať o hlasy svojich voličov a odporučí im podporiť Rastislava Mráza.

Ako Žigmund poznamenal na záver stredajšej diskusie kandidátov v RTVS, „Trnava nie je pripravená akceptovať primátora z iného etnika a s tým som uzrozumený“.


Stanislav Žigmund

Šesťdesiatdvaročný Stanislav Žigmund ďalej uviedol, že z tohto dôvodu sa vzdá kandidatúry v prospech kandidáta, ktorý bude spĺňať myšlienky jeho programu.

V samom závere vystúpenia svojim podporovateľom odporučil hlasovať vo voľbe primátora za Rastislava Mráza.

V Trnave by tak mali napokon kandidovať siedmi uchádzači o kreslo primátora: Peter Bročka, Marián Galbavý, Rastislav Mráz, Peter Ondrejka, Vanesa Šteinerová, Peter Tomeček a Igor Válek.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2018 19:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, KOMUNÁLNE VOĽBY 2018, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Stanislav Žigmund sa zrejme vzdá kandidatúry na primátora”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.