reklama

Stanislav Žigmund sa zrejme vzdá kandidatúry na primátora

Primátorský kandidát Strany rómskej koalície Stanislav Žigmund sa napokon zrejme nebude uchádzať o hlasy svojich voličov a odporučí im podporiť Rastislava Mráza.

Ako Žigmund poznamenal na záver stredajšej diskusie kandidátov v RTVS, „Trnava nie je pripravená akceptovať primátora z iného etnika a s tým som uzrozumený“.


Stanislav Žigmund

Šesťdesiatdvaročný Stanislav Žigmund ďalej uviedol, že z tohto dôvodu sa vzdá kandidatúry v prospech kandidáta, ktorý bude spĺňať myšlienky jeho programu.

V samom závere vystúpenia svojim podporovateľom odporučil hlasovať vo voľbe primátora za Rastislava Mráza.

V Trnave by tak mali napokon kandidovať siedmi uchádzači o kreslo primátora: Peter Bročka, Marián Galbavý, Rastislav Mráz, Peter Ondrejka, Vanesa Šteinerová, Peter Tomeček a Igor Válek.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2018 19:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, KOMUNÁLNE VOĽBY 2018, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Stanislav Žigmund sa zrejme vzdá kandidatúry na primátora”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.