reklama

Verejná diskusia s kandidátmi na primátora bude v pondelok 5. novembra v Holiday Inn

V pondelok 5. novembra 2018 od 17.30 h budú diskutovať ôsmi kandidáti na primátora mesta Trnava v priestoroch hotela Holiday Inn. Verejnú diskusiu organizujú spoločne týždenník MY Trnavské noviny, Slovenský syndikát novinárov v Trnave a portál trnava-live.sk.

Ide v poradí už o tretiu verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora organizovanú trnavskými novinármi. Premiérovo sa uskutočnila v roku 2010 v sále hotela Holiday Inn, o štyri neskôr prebehla diskusia v Kine Hviezda.

Účasť na podujatí potvrdilo všetkých osem kandidátov – Peter Bročka, Marián Galbavý, Rastislav Mráz, Peter Ondrejka, Vanesa Šteinerová, Peter Tomeček, Igor Válek a Stanislav Žigmund, posledný menovaný sa vzdal kandidatúry, očakáva sa teda účasť siedmich kandidátov.


Po ôsmich rokoch sa verejná diskusia vráti do priestorov hotela Holiday Inn, kde zažila svoju premiéru

„Veríme, že stretnutie so všetkými kandidátmi pomôže voličom v rozhodovaní, ktorému z kandidátov na primátora dať svoj hlas,“ uviedla za organizátorov predsedníčka trnavskej organizácie Slovenského syndikátu novinárov Dáša Ondrušková.

Moderátorkou večera bude šéfredaktorka týždenníka MY Trnavské noviny Lenka Štepáneková.

Pre záujemcov o sledovanie diskusie priamo na mieste bude k dispozícii 300 miest na sedenie. Vstup je voľný.

Diskusia bude vysielaná naživo na Facebooku MY Trnava, ako aj na Youtube.

Kompletný záznam diskusie zverejní portál trnava-live.sk, rovnako aj mytrnava.sme.sk, v utorok 6. decembra 2018.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2018 9:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, KOMUNÁLNE VOĽBY 2018, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejná diskusia s kandidátmi na primátora bude v pondelok 5. novembra v Holiday Inn”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.