reklama

Verejná diskusia s kandidátmi na primátora bude v pondelok 5. novembra v Holiday Inn

V pondelok 5. novembra 2018 od 17.30 h budú diskutovať ôsmi kandidáti na primátora mesta Trnava v priestoroch hotela Holiday Inn. Verejnú diskusiu organizujú spoločne týždenník MY Trnavské noviny, Slovenský syndikát novinárov v Trnave a portál trnava-live.sk.

Ide v poradí už o tretiu verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora organizovanú trnavskými novinármi. Premiérovo sa uskutočnila v roku 2010 v sále hotela Holiday Inn, o štyri neskôr prebehla diskusia v Kine Hviezda.

Účasť na podujatí potvrdilo všetkých osem kandidátov – Peter Bročka, Marián Galbavý, Rastislav Mráz, Peter Ondrejka, Vanesa Šteinerová, Peter Tomeček, Igor Válek a Stanislav Žigmund, posledný menovaný sa vzdal kandidatúry, očakáva sa teda účasť siedmich kandidátov.


Po ôsmich rokoch sa verejná diskusia vráti do priestorov hotela Holiday Inn, kde zažila svoju premiéru

“Veríme, že stretnutie so všetkými kandidátmi pomôže voličom v rozhodovaní, ktorému z kandidátov na primátora dať svoj hlas,” uviedla za organizátorov predsedníčka trnavskej organizácie Slovenského syndikátu novinárov Dáša Ondrušková.

Moderátorkou večera bude šéfredaktorka týždenníka MY Trnavské noviny Lenka Štepáneková.

Pre záujemcov o sledovanie diskusie priamo na mieste bude k dispozícii 300 miest na sedenie. Vstup je voľný.

Diskusia bude vysielaná naživo na Facebooku MY Trnava, ako aj na Youtube.

Kompletný záznam diskusie zverejní portál trnava-live.sk, rovnako aj mytrnava.sme.sk, v utorok 6. decembra 2018.

Ulož ako PDF
Napísal 4. novembra 2018 9:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, KOMUNÁLNE VOĽBY 2018, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

88 komentárov pre “Verejná diskusia s kandidátmi na primátora bude v pondelok 5. novembra v Holiday Inn”

 1. 1
  debatér says:

  Vodca bude odpovedať písomne ako obvykle ?
  Aby to do zajtra večera stihol.
  Štepánekova zo Smeti by mu ani nemusela dávať otázky rovno by čítala odpovede.
  Šetril by sa čas.

 2. 2
  volby says:

  Zaujimave jak sa smetiari a dennik Nenavist angazuju v komunalnych volbach.

  • 2.1
   Juraj Fuzák says:

   Tiez si myslim ze je to divne, ja by som to nechal moderovat Kopunka napriklad

   • 2.1.1
    Taraj says:

    A ja zase Jeska..To je iná kapacita. Ale s Kopunkom by sa vzájomne dopĺňali. Obidvaja padli na dno.Sú to odpadkari. Ten kto už ťahá do svojej uslintanej kampane rodinu je horší ako potkan.

    • 2.1.1.1
     ABC says:

     Vieš prečo je tých potkanov tak veľa, preto že sú najinteligentnejšie na planéte Zem. Prežijú aj abnormálne veľkú radiáciu, čoho dôkazom je aj ostrov Bikiny na ktorom Američania v 1953 vyskúšali vodíkovú bombu. Na ostrove sa zo živých živočíchov nachádzali len šváby a potkany. Vo vašom prípade sa vám bude zdať že tých potkanov bude viac a viac, z dôvodu vašej obetavej a kvalitnej práce pre seba a vám blízkych.

 3. 3
  Larab says:

  Aké SME? Diskusiu robí MY Trnavské noviny a tí teda vychádzajú v Trnave riadne dlho a rovnakú diskusiu robili aj pred 4 rokmi. V týchto novinách robia normálne Trnavčania. Či ani to sa už nesmie?

  • 3.1
   Mirec says:

   tieto noviny patria pod PETIT PRESS, ktorý vydáva aj SME, tak asi na toto sa naráža. Robiť tam samozrejme môžu trnavčania.

  • 3.2
   Juraj Fuzák says:

   Moderator by sa mohol opytat pani Steinerovej ci bude uradovat z Trnavy alebo z domu z Katloviec :D

   • 3.2.1
    Pre info says:

    Zaujimava informacia.Podobne v TT.Preco aj medzi kandidatmi na poslancov kandiduju ludia za obvody v ktorych nebyvaju?Tak isto to neschvalujem.

 4. 4
  Juraj Fuzák says:

  Inak aj Valek je docela unikat, je to tusim prvy kandidat ktoremu posiela peniaze televizia…

 5. 5
  taraj says:

  ČO?Aké peniaze?

  • 5.1
   • 5.1.1
    taraj says:

    Boma.Spartak-Poor,Trella,Sopko,Trokan….iná liga.

    • 5.1.1.1
     Amater says:

     Tak teda to máš pravdu, hlavne keď sa niekto dostane na ministerstvo a hneď na flek šéfa odboru. Poznám ľudí čo sa bez protekcie dostali na ministerstvo a tie vedomosti a okruh otázok čo museli preukázať je už iná liga. V prípade vodcu, keby mal tie vedomosti to mesto by pod jeho vedením muselo vyzerať po legislatívnej a právnej stránke inak. Takto len tápa a šmátra ako slepí ženu, nie je schopný sa za 4 roky naučiť povinnosti primátora mesta pri správe vecí verejných.Už prestal byť moderný a výhodný Smer, nastúpi do druhého vlaku, ktorý ho odvezie ku krajším zajtrajškom. Na internete vyrobíme nového tajtrlíka a tragédia a komédia v duchu hesla nikto vám nemôže toľko dať čo ja vám môžem sľúbiť je na svete.

 6. 6
  BRcKO says:

  Fúzak a Táraj by už konečne mali zatvoriť ústa : urážajú všetkcýh ľudí dookola, nevedia vychádzať s nikým okrem ich vodcu. Rodinný, spoločenský život a politika sú o komunikácii, dodržiavaní pravidel (slušnosti,…), kompromisoch. Tieto vlastnosti sú im však cudzie – nech sú aj oni ďaleko od nás a celej Trnavy !

  • 6.1
   Juraj Fuzák says:

   Rozkaz sefko

   • 6.1.1
    Dochtorko says:

    Keď tak pekne plníš rozkazy, tak teraz šup po výmenný lístok psychiatrovi. Určite ťa sestrička uprednostní a čakajúci pacienti nebudú protestovať.

    • 6.1.1.1
     Juraj Fuzák says:

     A nebudes sa hnevat ze tam od rana sedis a ta predbehnem?

     • 6.1.1.1.1
      Dochtorko says:

      Ty všetko vieš. Všade si bol. A kde si nebol, tam si si práve kúpil cestovný lístok.
      Psychiater je lekár ako hociktorý iný. Rieši čosi v hlavách pacientov.
      Taký proktológ rieši zase riť.
      Atď.
      Každý pacient má ísť svojmu lekárovi. Ty si úplne jasný prípad. Psychiatrovi som ešte lístok nepotreboval. Keď tam nebodaj niekedy prídem, predpokladám že tam budeš. A keď si tak pekne vopred poprosil, uisťujem ťa že sa nechám predbehnúť.

  • 6.2
   Aha says:

   Myslíš tú akože dvojku? To je jasné. To je 2v1.
   Dokonca by sme tu našli 3v1, 4v1, možno až 10v1.
   Diagnóza je viac menej jasná.
   Treba vyšetrovacie Pal-testy a pravdepodobne následne doktor Chocholoušek – lôžkové oddelenie.

 7. 7
  taraj says:

  Myslíš Kopúnka a Ješka?Títo dvaja urážajú ľudí jedna radosť,ohovárajú ich rodiny a hlavne klamú!Tak zatvoriť ústa treba tým ľuďom,ktorí verejne oplzlo dokážu osočovať ostatných bez jediného dôkazu.Ale Bez Rešpektu je bomba!!!Áno Amatér Bročka je Smerák jak vyšitý…

 8. 8
  Volby 2018 says:

  Ak vyšetrovanie NAKA na vedenie mesta nedopadne pre vás dobre vyvodií vodca osobnú zodpovednosť ?
  Môžme vedieť čo sa vyšetruje ? Celé mesto o tom hovorí.
  Nie som Kopúnek ani Poor, ani smerák. Kto máte info napíšte prosím verejnosti niečo, pretože protikandidáti sú jaloví verejnosti niečo prezradiť.
  Bolo by fér vedieť to pred hlasovaním.

  • 8.1
   Pravnik says:

   Sak sa opytaj Mraza ked sedel s Kopunkom na kavicke a diktoval mu clanok tak musi mat najviac informacii nie? Uvo ziadne pochybenie nenaslo a kedze niekto niekto dal podnet na NAKU tak ti to musia preverit ale v podstate uz nemaju co.

  • 8.2
   Peter says:

   Samozrejme že sa všeličo šušká po Trnave, lebo viacero ľudí vypovedalo vo veci záhadnej súťaže dodávky stánkov na Vianočné Trhy, ale keďže by to výrazne mohlo zasiahnuť do volieb, tak prokurátor si počká s vynesením rozsudku po voľbách…
   Pravnik: Uvo nemá prostriedky, aby zistil či sa náhodou stánky nezačali vyrábať skôr, ako bola uzatvorená súťaž :)

   • 8.2.1
    Pravnik says:

    Ta firma ktora to vyhrala dodavala stanky aj do inych miest.

   • 8.2.2
    Juraj Fuzák says:

    Myslis ze by niekto zacal vyrabat stanky skor ako sa uzatvori sutaz? 🙈🙈 Ved firma ktora v opakovanej sutazi v prvom kole ani len nesplnila vsetky nalezitosti. Mraz navrhol sutaz opakovat, ja som chcel aby UVO povedalo ci mozme sutaz dat firme ktora ako jedina vsetky nalezitosti splnila a to bola nejaka firma z BB. A hentie reci so starym Brockom a prokuratorom, to je presne tak na urovni Kopunka s Mrazom, ktory ich pri kavicke osnuju do akoze bombastickeho clanku. Mraz stratil akukolvek sudnost. Keby bolo podla neho tak ziadne Vianocne trhy nebudu, pretoze robil pomimo vsetko preto aby neboli, od strasenia veducej utvaru verejneho obstaravania az po podliezanie sa cloveku ktoreho z duse nenavidi aby pripadne mestu ziadne stanky neprenajal.

   • 8.2.3
    Taraj says:

    Tak prokurátor si počká s vynesením rozsudku po voľbách. ..To je čo za Kopunkovinu??Ten starý Broko musí byť iný Kapo mafionzo. …D

    • 8.2.3.1
     aha ho! says:

     NAKA reálne vyšetruje prípad o procesoch obstarávania v meste Trnava. Najviac “zaangažovaný” je Pekarčík a pevne verím, že prípade vyšetria do dôsledkov, keď aj zamestnanci mesta potvrdili neštandardné “vplyvy” vedenia mesta!
     Vplyv Bročku st. je v tomto procese minimálny – ani NAKA ani prokurátor nebudú riskovať kvôli bývalému policajtovi problémy. Prípad sa pripravuje poriadne, aby nestala “procesná chyba”.

     Ale verím, že v prípade problému Bročka Pekarčíka “odpíli” ako to urobil s bývalou prednostkou úradu, ktorá potichu zobrala vinu za problém pri verejnom obstarávaní na seba. Už to, že bola naďalej zamestnaná v štruktúrach mesta o tom svedčí. A áno – teraz už nepracuje pre mesto…

 9. 9
  žigo says:

  Tieto voľby sú čistá psychiatria.
  Žigmud v RTVS povedal že odstupuje, teraz že zrejme.
  Čo vlastne včera robil v mtt keď ostúpil ? Na čo a pre koho múti vodu?
  Niekto mu zakázal odstúpiť, vydierajú ho alebo čo ?
  Je svojprávný ?

 10. 10
  troya says:

  Trójske kone zo stajne Smeru – Válek, Steinerová, Tomeček, Ondrejka, Žigmud s minulosťou previazanou s HZDS, SNS, Smer určite nejdú vyhrať.
  Je to len komparz na rozbitie hlasov voličov ktorí nechcú voliť KDH Mráza ani Bročku LT.
  Biznis projekt potrebuje aby zostal hipster, už ho spracovali pretočili a recyklovali.
  Ochotne a poslušne pre nich pracoval v minulosti, je spoľahlivý. Zabetónoval Smerákov v mestských podnikoch pracuje podľa pokynov.

  • 10.1
   Tomas says:

   Raz je smerak potom je s olanom potom zo sorosom potom mimozenstan kto sa ma v tom vyznat sak uz sa tam dohodnite konecne.

   • 10.1.1
    Juraj Fuzák says:

    A ty nevies ze vsetko je len pretvarka na postupne ovladnutie sveta? Aj Poor nadava na Brocku v novinach len aby Brocka vyhral. Lebo Poor = Fico = Brocka = Matovic = Kiska = mimovladky = Soros no a nakonec utecenci. Uz tomu konecne rozumies? Neviem co je na tom take nezrozumitelne 🤣🤣🤣

    • 10.1.1.1
     Tomas says:

     Pocul som ale len udajne to tak je ze vraj Brocka ked sadil tie holandske cibulky tak znich vyrastu na jar reptyliani a ti budu unasat ludi co budu proti Brockovi je to pravda? Sa divim ze Kopunek to este nedal do hnoja.

    • 10.1.1.2
     BRcKO says:

     A všetci ostatní sú Tvoji nepriatelia (Kopúnek, Žigmund, Galbavý, Mráz, Steinerová,…..). Verím, že sa takto voliči spoja a porazia toto klamlivé a nehanebné grcanie z Tvojich úst (či z ktorého otvoru ide Tvoj nenávistný hnoj). Lebo stačí si prečítať 2 Tvoje prípsevky v priebehu 2 hodín, ako otočíš reč a klameš. Bročka = Póor ??? a preto sa súdia s City arenou….

    • 10.1.1.3
     dalajláma says:

     Načo vlastne reikarnovali Tomečka ?
     Možno aby sa vozil na autobusoch. Jako dochodca má zľavu.
     Sergej Kozlík mu aj vytlačil farebné A4 ktorých sú plné koše a smecáky.
     To aby mal kámoš Stanko robotu.

   • 10.1.2
    troya says:

    Ale áno Igor a motylkár sú mazaní aj oni sa chcú nazobať.
    Vedia že s maskotom si môžu robiť čo chcú.
    Je to stále tá istá banda 15 rokov.
    To len na teba to hrajú a ty im to papáš. Takého voliča presne potrebujú.

 11. 11
  Porucha? says:

  Hlásim poruchu. Fuzak cca 50 minút nič nenapísal.

 12. 12
  Porucha? says:

  Hlásenie:

  Porucha odstránená

 13. 13
  CV says:

  Otec Petra Bročku, bývalý vysoký policajný funkcionár, bol a aj je dobrým kamarátom Vladimíra Poóra. Rovnako sa dlhoročne kamarátili aj ich synovia – Peter a Martin. Keďže sa Peter po absolvovaní vysokoškolského štúdia nedokázal zamestnať, jeho otec zašiel za Vladimírom Poórom s prosbou, aby mu pomohol. A tak od 1. novembra 2009 do 30. septembra 2010 pracoval Peter Bročka na Ministerstve dopravy SR, kým ho ovládala strana Smer-SD s ministrom Ľubomírom Vážnym. Ďalší čas strávil vo firmách Alpe Euroservice a C.S. Cargo Slovakia, v trnavskej nemocnici či na UCM Trnava. Nikde sa nezdržal príliš dlho, lebo bol nepoužiteľný. A tak opäť skončil vďaka Poórovi tretíkrát na železnici. Presnejšie v Železničnej spoločnosti Cargo Slovakia. To bola Bročkova najdlhšia pracovná skúsenosť, po ktorej skončil v roku 2014 na trnavskom úrade práce.
  Keďže s úradom práce nespolupracoval, vyhodili ho z evidencie.

  Prosím Fúzaka o komentár je to lož alebo pravda ?

  • 13.1
   Tomas says:

   Zdroj bez respektu takze je to urcite pravda…

   • 13.1.1
    CV says:

    Si iba fanatik alebo máš aj mozog ?
    Vodca to má presne uvedené v svojom CV.
    Načo to zatlkáš ?
    Ty neveríš vodcovi, ty zradca ! Dáme ti ban. Ban ban.

    • 13.1.1.1
     Taraj says:

     Ty si Kopunek? ??Klamár a podvodník? ?Nefetuj s Martinkom…Daj nám odkaz kto čo má uvedené. Hlavne presne to čo si sem dal.

     • 13.1.1.1.1
      ergosum says:

      viete čo je sranda na týchto vašich “doťahovačkách” — neustále kecáte, kto je za tým, kto koho platí, aké sú väzby.

      NIKTO nehľadá pravdu — je to pravda, čo napísal Rešpekt alebo nie? A to sa netýka len CV Bročku. Bročka a ani radnica ani raz nedementovala čo bolo napísané… Prečo?
      Všetky diskusie sú vedené v línií, kto to napísal a za koho.

      A ako som zistil, tak to čo napísal “CV” je pravda.
      Lenže to by Bročka musel chlapsky priznať pravdu o svojom pracovnom živote a to sa predsa počas kampane nemôže. Alebo ako som videl na diskusiách sa pousmeje, pozrie smerom na Viskupiča, či Fuzáka a ide si svoje.

      • 13.1.1.1.1.1
       Mars says:

       Nie je on náhodou mimozemšťanom?

       Niekedy sa správa tak, ako keby pricestoval z inej planéty a omylom si naštudoval itinerár z iného časového obdobia.
       Preto je niekedy zaskočený a chce dať len písomnú odpoveď?

  • 13.2
   Taraj says:

   Zdroj Kopunek…D. Je to vlastne Pravda o Trnave.Ja zas poviem,že Gabo sa tajne stretáva s oligarchom Vladkom,ktorý mu prispieva na hnoj Bez Rešpektu. Dostáva aj výplatu. Prípadne dá kávičku s kresťanským kandidátom kde dohovárajú stratégiu článkov. ..

  • 13.3
   vagón says:

   To je asi toto Cargo :
   https://www.dnesky.sk/predaj-12-342-vagonov-statnej-zssk-cargo-sa-blizi-k-zaveru/
   To má zase za ušami Štefunko ďalší vikuk od Smeru 8000 – vagónov.
   A stále točíme dokola okolo stola lalala

 14. 14
  fans says:

  https://sport24.pluska.sk/futbal/slovensko/sokujuce-rozhodnutie-majitela-trnavy-poora-odide-do-ceska-kvoli-tomuto-muzovi.html

  V tomto prípade ide o to, že v Trnave je momentálne primátor, ktorý futbal nenávidí, i keď sa na zápasy Spartaka chodí predvádzať.
  Je to po prvýkrát v histórii Trnavy, že mesto futbalu nepomáha, ba naopak, mu škodí.
  Kvôli žalobe, ktorú podalo mesto na súd, hrozilo, že Trnava príde o svoj štadión a bude musieť hrávať zápasy na inom štadióne. Bročkovi sa nepozdávala finančná pomoc z verejných zdrojov, ktorá bola vyhradená na stavbu City Arény. Mesto súd nakoniec prehralo.
  Jednou z posledných kvapiek bol fakt, že súčasný primátor zablokoval
  200-tisícovú dotáciu na umelé ihrisko pre mládež, ktorú sme dostali od SFZ. Do poslednej chvíle to naťahoval, až táto dotácia prepadla.

 15. 15
  Taraj says:

  Ďalšia lož od Poora.Žiadne vyjadrenie z mesta.Pán privatizer Nafta Gbely málo okradol Slovákov.

  • 15.1
   nafta says:

   Poor nesprivatizoval Naftu Gbely – najskôr áno, ale nakoniec vrátil všetky akcie späť do FNM.
   Ale sprivatizoval toho dosť, ale toto mu nevyšlo.

 16. 16
  Brokolica brokovi says:

  Brok a LTT,
  vašim výsledkom okrem iného bude koniec Spartaka Trnava.
  Každý futbalový klub potrebuje sponzorov. Vy ich svojimi dementnými akciami z Trnavy úspešne vyženiete.

  Odporúčam pozrieť rozhovor na web isport.cz.

  Dokedy budete tomuto mestu škodiť? Pliaga jedna!!!

  • 16.1
   Spartak says:

   Huraa konecne pojdeme cela rodina po rokoch na fotbal. Poor ven

   • 16.1.1
    Futbal says:

    Pôjdeš akurát tak do Serede alebo do Dunajskej Stredy. Tu z futbalu ostanú len oči pre plač.

    • 16.1.1.1
     baro says:

     No jej. Ist na futbal na Slovensku? Liga horsia jak v Ugande. Staci sadnut do auta ci lietadla za par eur a clovek pozera na najlepsich futbalistov sveta a nie na slovensku skorumpligu ktora patri navacsim zlocincom po revolucii.

     • 16.1.1.1.1
      Barovi says:

      Tak teraz si sa úplne vyfarbil. Pod iným nickom si opísal svoj vzťah k trnavskému futbalu.
      Čím sú tie voľby bližšie, tým sa viac opúšťaš. Predvolebná nervozita, či depresia?
      O čom to tu točíš? Trnavských futbalových fanúšikov ideš posielať do auta alebo lietadla?
      Ty patríš do blázninca a nie do mestského zastupiteľstva. Nebodaj ešte aj viceprimátororom by si chcel byť.

      • 16.1.1.1.1.1
       baro says:

       Nemám žiaden vzťah k trnavskemu a slovenskému futbalu. Ono to ani futbal nie je, ale hračka pre oligarchov a privatizerov, ktorá pekne oblbuje ovčanov hlavne nižšich sociálnych skupín. V Trnave je tragédia slovenského futbalu obzvlášť viditeľná, nový štadión ako inak parádna zlodejina jedného Meciarovskeho privatizera. V centre mesta bez jediného parkovacieho miest s kapacitou 18tisic. Vysmech. Keď sa hrá “futbal” celé mesto hore nohami, policajné manévre so stovkami tazkoodencov, vodnými delami a paralyzovanou dopravou. A to len preto lebo istý čašník si potreboval postaviť pomník za štátne. Slovenská reprezentácia nič nehrá len produkuje škandály a priestupky ktoré statomafia nestíha ututlavat. To sú tie vzory pre mládež? Bez náhrady zrušiť a už nikdy neskusat.

       • 16.1.1.1.1.1.1
        Barovi says:

        Schádzaš z témy. Nerieši sa štadión. Ten rieši pre mesto pofidernym spôsobom Brok.
        Štadión stojí a s tým nič neurobíme.

        Témou je futbal. Futbal !!! Hra. Trnavčania majú radi futbal. Ty všetkých fanúšikov označuješ za nižšiu sociálnu skupinu? Kto si ty? Aký nafúkanec? Na základe čoho si vlastne dovoľuješ znevažovať všetkých, ktorým sa futbal páči? Keď sa o futbal nezaujímaš a nič o ňom nevieš, prečo ho znevažuješ?
        Dal som zopár otáznikov, avšak o tvoju odpoveď nestojím. Si mimozemšťan, ktorý omylom pricestoval do Trnavy. Pri tvojej ďalšej púti vesmírom ti želám šťastnú cestu. Dúfam že po voľbách odcestuješ do inej galaxie.

        • 16.1.1.1.1.1.1.1
         vystizne says:

         napisane.V meste,kde je futbal druhym nabozenstvom a chodi na stadion cele spektrum spolocnosti,nejaky nimand oznaci fanusikov nizsou socialnou skupinou.Kto si ty?Dlho sa nemusim ani zamyslat do akej skupiny patris.Mimochodom,tou nizsou skupinou potom nazyvas aj svojho starostu,ten tam tak isto chodi.To len nahodou keby si nevedel.Len dalej rozdelujte ludi a vrati sa vam to ako bumerang.
         K tej tvojej poslednej vete a pohladom cez tvoju optiku.Ano,bez nahrady zrusit a uz nikdy neskusat vsetky tie rinky a blsaky!

         • 16.1.1.1.1.1.1.1.1
          Baro says:

          Hej, preto vyzera zapas v trnave jak bojove manevre, lebo na stadion smeruju rodinky, oteckovia s detmi a elita naroda. Treba bravat na futbal deti, manzelov a deti. Taku dostanu nakladacku ze sa budu preberat na are.

          • 16.1.1.1.1.1.1.1.1.1
           Barovi says:

           Baro, vymeň si manuál vesmírneho cestovateľa. Máš nejaký archívny, treba pracovať s aktuálnym. Hovoríš rečou iného časového obdobia.
           Takto vyzeráš zvláštne, pre niekoho aj priblblo.

  • 16.2
   fans says:

   Samozrejme že vyženú oni nevidia rozdiel medzi Spartakom a majiteľom.
   Sú to jakobíni bolševici. S vodou vylejú z vaničky aj dieťa.
   Majú klapky na očiach. Kto by kúpil klub so žalobami a právnou neistotou – iba blázon. Kto by investoval, sponzoroval klub s právnymi problémami – nikto.
   Tehelné pole zoberie komplet repre. Spartak bude hrať bohvie kde a na štadióne budeme sadiť kukuricu. Tú zožerú tie húsenice.
   Potom bude mesto platiť za údržbu prázdného betónu = vízia Broka a Fúzaka.

   • 16.2.1
    single says:

    Presne tak primátor žiaľ nikdy neocenil hráčov, trénerov, realizačný tím za zisk titulu. Oni nemôžu za ich vzájomnú nenávisť. Je to chudák.
    To je fakt nekonečná hanba. To že on má problém s majiteľom nie je problém tisícov fanúšikov Spartaka. Vôbec netuší čo je diplomacia a reprezentácia mesta. Je to neochrôchanec ktorý nevie pozdraviť starších, čo by sme od neho vlastne chceli pri organizovaní osláv titulu.
    Bojí sa aj ísť na blbý ples. Zakomplexovaný starý mládenec.
    Farmár ( hipster ) hľadá ženu.

    • 16.2.1.1
     Čauko says:

     Čavko

    • 16.2.1.2
     sprava says:

     Žiadny zakomplexovaný starý mládenec. To už je diagnóza. Poprosil by som odborníkov, aby po popise udalostí sa ju pokúsili stanoviť. Delegácia mesta sa na Ministerstvo dopravy vybrala lobovať za južný obchvat Trnavy. Po 5 minútach primátor vstal od rokovacieho stola a vyšiel von z budovy ministerstva, sadol si k šoférovi do auta a čakal na zamestnancov mesta, kým neskončí rokovanie. Spokojný odišiel s nimi do Trnavy. Za stanovenie diagnózy vopred ďakujem. Občania mesta Vám budú povďační.

     • 16.2.1.2.1
      Venuša says:

      Ak je toto pravda, tak šofér ho mal bez najmenšieho zaváhania odviesť na najbližšiu stanicu lekárskej prvej pomoci.
      Na fasabuku zrejme uviedol, že bol lobovať za obchvat. Teoreticky je možné, že cez ten fasabuk dáva informácie ďalším vesmírnym cestovateľom.

      Prečo práve v Trnave pristál mimozemšťan? Túto otázku odporúčam položiť predstaviteľom trnavského UFO klubu, prípadne ich pozvať do verejnej diskusie, aby sme mohli mať predbežné informácie, čo len s nami bude ďalej.

     • 16.2.1.2.2
      Juraj Fuzák says:

      Treba sa opytat Butka. On na Trnavskych dnoch rozpraval hostom ze sa rozprval s viacerymi obdornikmi a teda ti mu potvrdili ze ano Brocka je psychicky chory. Taky mily pan tento nas byvaly primator o zdravie druhych sa stara :D :D

    • 16.2.1.3
     Juraj Fuzák says:

     Brocka hracov pozval na radnicu, Ondrejka dostal oficialny mail 17.5. Este nieco?

     • 16.2.1.3.1
      single says:

      Vysoko fundovaná odpoveď od poslanca. Úroveň zaveseného náradia.
      A kedy bola oslava na radnici ? nikto si ju nepamätá.
      Ktorý Ondrejka Mamut ? Istý Onrejka predával na tržnici cibuľu.
      No neviem.

   • 16.2.2
    Taraj says:

    Nech ten Spartak dá do ponuky.Stále len kecá a kecá. ..A nič. Nech sa ide vyhrážať Meciarovi a spol.Zapredanec.

    • 16.2.2.1
     jojo says:

     Táraj, co len ty budeš robiť, ked tu tie diskusie po volbách vypnú. Si sa tu nominoval každému odpisovať, a brániť tvojho oblubenca, budeš mu musieť zacat pisať priamo na jeho fejsbučík, aby si bol odmeneny za zásluhy. Ty asi máš velmi zhovievaveho zamestnavatela a manželku. Daj pozor aby ta nerozpucilo potom, ked to nebudes mat kde vypustit.

    • 16.2.2.2
     Fanúšik says:

     Tento kandidát 🕵️ a táto jeho hlásna trúba 🙊 si od futbalových fanúšikov Spartaka zaslúžia akurát tak ukázať holú riť. To je ten správny hlas, ktorý si za prístup k trnavskému futbalu zaslúžia.
     Sú to ničitelia trnavského futbalu.

  • 16.3
   baro says:

   Nech skonci. To bude len a len dobre. Futbal o nicom, hraci su antivzorom pre mladez apod

 17. 17
  Tim says:

  Na zamyslenie:

  Citácia z https://www.facebook.com/rastislavmraztrnava/?ref=py_c :

  „Rasťo Mráz – primátor pre naše Mestto Ak budem primátor spravíme nasledovné:
  1x vyznačíme všetky parkovacie miesta na trnavských sídliskách a následne zavedieme zákaz státia mimo vyznačených miest a obmedzenie parkovania nákladných vozidiel na sídliskových parkoviskách
  2x v rámci limitov územného plánu dobudujeme najakútnejšie parkovacie plochy, podzemné parkovacie domy vybudujeme na Halenárskej ulici a Na hlinách
  3x zvážime možnosti vybudovania viacpodlažného parkingu na Spartakovskej, Starohájskej a Dohnányho ulici
  4x o zavedení celoplošného spoplatnenia parkovania v meste rozhodnú po dôkladnej vysvetľovacej kampani obyvatelia mesta v miestnom referende“

  Bod 1 je nedomyslený, následkom by mohlo byť celomestské povstanie s podporou najmä na sídliskách, tých využívaných „nie úplne kóšer s predpismi“ parkovacích miest je veľa

  Bod 4 dajako predikuje výsledok referenda, ale v horizonte 1 – 4 roky nie je šanca priradiť ku každému bytu jedno parkovacie miesto v dosahu ani do 300 – 500m od bytu, bude pretrvávať stav, kto skôr príde, ten skôr zaparkuje, a tí neskorší, ktorým sa neujde legálne vyznačené miesto, si najprv podľa bodu 4 schvália celoplošné spoplatnenie parkovania v meste a potom budú podľa bodu 1 dostávať pokuty.

  Koncepcia rozvoja statickej dopravy http://www.trnava.sk/sk/clanok/koncepcia-rozvoja-statickej-dopravy bola mestom spracovaná, poslanci boli vyzvaní na pripomienkovanie, pán kandidát na primátora sa neunúval túto možnosť využiť a následne odsabotoval lokálne spustenie systému na Podjavorinskej. Vraj to nevychádzalo tak, aby ku každému bytu prislúchalo jedno parkovacie miesto.
  Pán kandidát na primátora by mohol v diskusii vysvetliť, aký zázrak by sa jeho zvolením zo dňa na deň stal, a zrazu by už bolo (resp. aj tak nebolo) ku každému bytu 1 parkovacie miesto.

  Vysvetlenie, že sa budú postupne budovať akosi nevysvetľuje jeho odsabotovanie odskúšania na Podjavorinskej.

  Alebo sa jedná len o predvolebné mediálne hry?

 18. 18
  kajo says:

  Tému dynamickej dopravy v meste zúžiť na debatu o jednosmerke na Hollého a Halenárskej. Amaterčina, taká klasická sedlácka trnafská.

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.