reklama

trnava-live.sk pripravuje verejnú TV diskusiu s kandidátmi na primátora

v Trnave sa vôbec prvýkrát stane to, čo je vo vyspelej demokracii zvykom – pred voľbami sa stretnú všetci kandidáti na primátora na jednom mieste so svojimi voličmi a budú odpovedať na otázky. Radi by sme Vás na túto verejnú diskusiu štyroch kandidátov na primátora mesta Trnavy pozvali v pondelok 15. novembra o 18. hodine pozvali do hotela Holiday Inn.

Veríme, že si túto príležitosť nenecháte ujsť.

Účasť potvrdili Marián Barcaj, Vladimír Butko, Jozef Pobiecký a Bystrík Stanko.


Diskusiu pripravuje internetový portál trnava-live.sk a Krajská organizácia Slovenského syndikátu novinárov v Trnave, moderátorkou večera bude redaktorka TASR a predsedníčka KO SSN Dáša Ondrušková.

Z predvolebnej debaty vznikne televízny záznam, ktorý bude odvysielaný na stránke www.trnava-live.sk.

Vstup je bezplatný.

Príďte sa spýtať budúceho primátora, čo vás zaujíma!

Ulož ako PDF
Napísal 13. novembra 2010 9:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Komunálne voľby 2010. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.