reklama

Záznam verejnej diskusie s kandidátmi na primátora mesta Trnava

Internetový portál www.trnava-live.sk v spolupráci s partnermi zorganizoval verejnú diskusiu štvorice kandidátov na primátora mesta Trnava Mariána Barcaja (33 r., SDĽ, SZ), Vladimíra Butka (55 r., KDH), Jozefa Pobieckého (41 r., SDKÚ-DS – SaS) a Bystríka Stanka (41 r., nezávislý, s podporou SMER-SD, HZDS, HZS, ND).

Verejná diskusia sa uskutočnila v pondelok 15. novembra 2010 v priestoroch hotela Holiday Inn za účasti približne 300 divákov.

Ponúkame vám nezostrihaný záznam z diskusie, aká sa v Trnave uskutočnila vôbec po prvý raz v histórii.

(Záznam z diskusie bol presunutý do archívu, je možné ho stiahnuť do počítača)

Stiahnuť záznam z diskusie – 1. časť

Stiahnuť záznam z diskusie – 1. časť

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2010 18:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Komunálne voľby 2010, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Záznam verejnej diskusie s kandidátmi na primátora mesta Trnava”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.