reklama

Vo štvrtok bude v Holiday Inn verejná diskusia o fungovaní kultúry v Trnave

Vo štvrtok 11. apríla sa v hoteli Holiday Inn uskutoční verejná diskusia Kultúra a umenie v meste Trnava, ktorú iniciovalo občianske združenie Publikum.sk.

Začiatok podujatia je naplánovaný na 16:00. Na diskusiu boli pozvaní zástupcovia kultúrnej obce, poslanci i viacerí zamestnanci mestského úradu.

Vítaný je však každý so záujmom o danú tému. Moderátorom podujatia bude divadelný režisér Jakub Nvota.

Diskusia vychádza z niekoľko mesačnej komunikácie medzi miestnymi kultúrnymi organizáciami. Za cieľ má otvoriť otázky, ktoré sa v súčasnej dobe javia ako najproblematickejšie. Viaceré už zarezonovali aj na verejnosti. Ide o témy ako dotácie a granty mesta Trnava, zloženie komisie kultúry, či ďalší rozvoj kultúrnych a umeleckých aktivít v rámci spolupráce kultúrnej obce a radnice,“ informujú organizátori podujatia z OZ Publikum.sk

Dôležitým bodom stretnutia bude aj snaha o podpísanie spoločného vyhlásenia predstaviteľov kultúrnej obce, ktoré bude adresované primátorovi a mestskému zastupiteľstvu.

Pôjde o pomenovanie hlavných problémov kultúry v meste a výzvu na spoluprácu pri ich riešení.

Udalosť na Facebooku TU

Plagát:
diskusia_550px

Ulož ako PDF
Napísal 8. apríla 2013 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.