reklama

Vianočné bíty č.10 v Art Klube. Akcia, na ktorej nesmieš chýbať!

VIANOČNÉ BÍTY nebudú chýbať ani tento rok! Jubilejné 10. pokračovanie tradičnej záverečnej vianočnej party od Burner Posse prebehne v sobotu 18.12.2010 v trnavskom Art Klube. Áno už 10. rok pre vás robíme túto hustú x-mas hip hop party, plnú kvalitnej music, darčekov a vždy nejakého zaujímavého sprievodného programu.

Viete o nejakej inej hip hopovej akcii na Slovensku s takou dlhou tradíciou a kde sa organizátori takýmto spôsobom poďakujú svojím priaznivcom a návštevníkom? Myslím, že sme jediní a týmto má Trnava ďalší a právom zaslúžený prím na slovenskej hip hopovej scéne. Tak ak patríš medzi real hip hop fanúšikov, nemal by si chýbať v sobotu 18.12. v Art Klube, nachádzajúcom sa na Hlavnej 17 v Trnave.

Videoupútavka by DJ SPINHANDZ:

Čakajú na teba tie najväčšie hip hopové hymny a klasiky umne namixované od skillz nabitými platňojazdcami – trnavských djských stálic: DJ Spank, DJ Spinhandz a DJ Shakul, čize to najkvalitnejšie čo trnavská DJská škola ponúka. Títo borci vám špeciálne ponúknu to najlepšie z ich vinylových archívov. Digital bude zastúpený iba v BONUSE – PRVÝ KRÁT na slovenskej hip hopovej scéne sa táto trojka pohrá (mixovanie, scratchovanie a rôzne vracačky) s hip hopovými music videami, ktoré sa budú cez projektor premietať a live mixovať na plátno. Tento bonus bude zhliadnuteľný iba v úvodných hodinách, takže ak nechceš o spomínaný šmak prísť, doraz do Art Klubu čo najskôr.

Samozrejme, nebude chýbať vianočná graffiti výzdoba a nejak po polnoci tradičné darčeky od našich partnerov Carhartt, Roof Top Shop, ArtAttack.sk, 90bpm.sk a pezinského Free Art Tatoo štúdia.

Toto všetko len za smiešne 3,- EURá. Začíname od 21:00.

Ulož ako PDF
Napísal 15. decembra 2010 0:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.