reklama

Fresh & Funky Open Air Hip Hop Party Beatkrík – plážový špeciál už dnes na Zelenom kríčku

Už dnes večer sa uskutoční na Zelenom kríčku 34. pokračovanie seriálu tradičných, originálnych, letných fresh & funky open air hip hop party BEATKRÍK.

Pôjde o obľúbený plážový špeciál, k čomu neodmysliteľne patria aj všakovaké crazy beach oblečky ála Mich Buchannom z Baywatchu alebo Nick Slaughter z Vražedného pobrežia… a možno príde aj zopár havajských tanečníc priamo z Waikiki pláže. Organizátori očakávajú účasť skupinky rastafariánov z Jamajky. Zlatým klincom môže byť účasť Pepu s ponožkami v sandáloch z Účastníkov zájezdu.

Plážový špeciál znesie aj prinesené nafukovačky, šnorchle, plávacie kolesá, plutvy, rukávniky a iné letné vybavenie. Jednoducho zober so sebou  všetko, čo na správnu pláž patrí, fantázii sa medze nekladú!

O zábavu sa postará dvojica platňojazdcov DJ Spinhandz a DJ Shakul, ktorí ťa správne naladia a roztancujú hlavne letnými hitmi zo svojich vinylových zbierok.

Takže ak chceš, aby BEATLRÍK parties pokračovali, nemal by si chá’ýbať v piatok 29. júla na súkromnej pláži zvanej Zelený kríčok.

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2011 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.