reklama

Vianočné Bíty#9 (X-mas Hip Hop Party)

vb9_plagat_resizedNenechaj si újsť tradičnú a obľúbenú X-mas Hip Hop Party VIANOČNÉ BÍTY, ktorá prebehne v sobotu 19.decembra 2009 v trnavskom Art Klube9. ročník tejto koncoročnej akcie z dielne Burner Posse po prvý krát v histórii Vianočných Bítov poctia svojou návštevou a vystúpením zahraniční hostia. A nebudú to len tak hocakí b-čkoví artists , ale pôjde o husté nemecké djské duo Famous Deck Team (www.famousdeckteam.com). DJ Crypt a Dj Smart vám ponúknu party show o sile 4 gramofónov, 2 mixákov a 2 MPC-čiek, na ktorú len tak skoro nezabudnete. Túto dvojicu ste mali možnosť vidieť v lete na  Hip Hop Kempe na letisku v Hradci Králové, kde v silnej konkurencii hlavného stagu, dokázali zaplniť a roztancovať jeden z hangárov.

Pred a po ich vystúpení sa o party náladu postará osvedčená trojica trnavských platňojazdcov DJ Spank, DJ SpinhandzDJ Shakul, ktorí sa nenechajú zahanbiť a predvedú svoje djské umenie a zas raz ukážu, prečo to v Trnave žije a tancuje sa až do 4:00.  To nie je všetko, organizátori si ako spestrenie programu prichystali Freestyle Battle (prihlasovať sa bude na mieste od 21:00 u DJa na pódiu, max. počet je 8 ľudí a platí pravidlo kto skôr príde ten skôr berie, čiže po naplnení stanoveného počtu bude prihlasovanie ukončené).

No a samozrejme o polnoci nebudú chýbať tradičné darčeky od našich partnerov Carhartt (www.carhartt-streetwear.com), Rooftop shop (www.rooftop.sk), Artattack Tomu Wear (www.artattack.sk/tomuwear) + rozdáme aj dve poukážky na tetovanie od pezinského Free Art Tatoo štúdia a zopár kusov brand new mixtapu Shakulada vol.3. Všetko to umocní originálna vianočná výzdoba od našich pouličných umelcov.

Takže vidíme sa v sobotu 19.12.2009trnavskom Art Klube a do rána zabávame na Vianočných Bítoch #9. Začíname od 21:00 a vstupné za toto všetko je férových 4,-Eur.
Upozornenie: Nenechávaj si príchod na neskoršie hodiny, môže sa stať, že pri naplnení kapacít klubu sa zavrie hlavná brána a do vnútra sa už nebude púšťať.

Viac info na:

www.burner.sk

www.famousdeckteam.com

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2009 17:25. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.