reklama

Omšu v Šúrovciach prerušili policajti. Hľadali bombu

Operačné stredisko polície včera krátko po 17:30 hod. prijalo telefonické oznámenie na čísle 158. Oznamovateľ stroho uviedol, že v kostole v Šúrovciach je bomba. Polícia okamžite spustila evakuačné práce, pretože v kostole práve  prebiehala sv. omša.

„Policajný kynológ spoločne so služobným psom a pyrotechnikom podrobne prehľadali celý objekt, avšak žiadnu bombu nenašli. Kriminalisti zároveň na mieste spustili aj pátraciu akciu po oznamovateľovi. Do hodiny vypátrali podozrivého, len 13-ročného mladíka z tejto obce. Počas vyšetrovacích úkonov sa podozrivý chlapec k celému činu priznal a podrobne ho popísal,“ uviedol hovorca KR PZ v Trnave Ľuboš Homola.

Vyšetrovateľ čin kvalifikoval ako prečin šírenia poplašnej správy. Keďže páchateľom je maloletá osoba, ktorej obvinenie nie je prípustné pre nedostatok veku, bude trestné stíhanie zastavené.

Ulož ako PDF
Napísal 8. októbra 2010 9:29. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.