reklama

V pobočkách Prima banky hľadali pyrotechnici bombu

Dve trnavské pobočky Prima banky na Hlavnej a Paulínskej ulici, ako aj ďalšie sídla banky na Slovensku prehľadávali policajní pyrotechnici.

Priestory pred inštitúciami strážili policajti aj hasiči.

Preventívne opatrenie bezpečnostných zložiek bolo reakciou na anonymné oznámenie, že v pobočke Prima banky je umiestnená ostrá nástražná bomba.

Anonym však nešpecifikoval konkrétnu pobočku ani mesto.

Polícia preto prijala opatrenia v rámci všetkých Krajských riaditeľstiev Policajného zboru na Slovensku a vykonala všetky potrebné bezpečnostné opatrenia, ktoré jej ukladá zákon, zatiaľ s negatívnym výsledkom.
Zamestnanci pobočiek boli evakuovaní, v objektoch sa nachádzali pyrotechnici, špeciálne vycvičené služobné psy na vyhľadávanie výbušnín a iné zúčastnené zložky
,“ informovala Andrea Dobiášová z Prezídia policajného zboru SR.

Bratislavský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci pre trestný čin šírenia poplašnej správy. Za tento trestný čin hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

Fotografie zo zásahu pred pobočkou na Hlavnej ulici:
prima-banka-policia-1
prima-banka-policia-2
prima-banka-policia-3

FOTO: (mm)

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2014 13:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V pobočkách Prima banky hľadali pyrotechnici bombu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.