reklama

Odobrali mu vodičský preukaz, aj napriek tomu šoféroval

Policajná hliadka zastavila v obci Bučany vodiča auta zn. Seat. Počas kontroly vodič predložil hliadke občiansky preukaz a doklady od vozidla. Na opätovnú výzvu na predloženie vodičského preukazu však už nereagoval.

Vzor vodičského preukazu

Podľa slov trnavského policajného hovorcu Ľuboša Homolu preverovaním v elektronických policajných evidenciách hliadka zistila, že 24-ročný vodič z Trnavy nie je držiteľom vodičského oprávnenia, a zároveň má v súčasnosti uložený právoplatný zákaz činnosti viesť akékoľvek motorové vozidlá až do novembra 2012.

Za to mu teraz hrozí dvojročné väzenie.

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2010 12:24. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.