reklama

Boli ste svedkom dopravnej nehody pri Oravnom alebo na Ružindolskej?

Polícia žiada občanov o pomoc pri objasnení dopravnej nehody ku, ktorej došlo v piatok 18.marca 2011 o 05.20 hodine na rovnom úseku cesty č. I/61 v smere osada Oravné – Trnava, medzi Bučanmi a Trnavou. Pri nehode sa zrazilo vozidlo Peugeot 306 combi, modrej farby s vozidlom Honda Civic, modrej farby, ktoré stálo krížom cez cestu. Polícia prosí občanov, ktorí nehodu videli, aby sa prihlásili na polícii.

Ilustračné foto

So žiadosťou o poskytnutie svedectva sa polícia obracia na verejnosť aj v prípade dopravnej nehody, ku ktorej došlo v pondelok 21.marca 2011 o 13.45 hod. v Trnave pri pohostinstve U Tibáka.
„Na križovatke ulíc Ružindolská, Suchovská a Moyzesova vychádzal vodič Seatu Ibiza z priestoru mimo cesty, pričom si nevšimol vozidlo Audi S8 na Ružindolskej ulici idúce po hlavnej ceste. V dôsledku nehody bolo auto Seat Ibiza posunuté do ďalšieho, pravdepodobne Škody Octavia, tmavočervenej alebo bordovej farby. Auto stálo na Moyzesovej ulici a nárazom bolo tiež poškodené. Vodiči Seatu Ibiza a Audi S8 sa s poškodenými vozidlami presunuli z križovatky na Osvaldovu ulicu, kde čakali na príchod polície. Vodič poškodeného neznámeho auta si pravdepodobne nevšimol, kam sa účastníci nehody presunuli, a tak z miesta dopravnej nehody odišiel. Prosíme občanov, ktorí nehodu videli a tiež vodiča poškodeného nehodou, ktorý z miesta odišiel, aby sa prihlásil na polícii,“ priblížil prípad dopravnej nehody, ktorý rieši dopravná polícia, hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 23. marca 2011 23:45. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.