reklama

ZSE chce dostať káble nízkeho napätia zo stĺpov do zeme

Spoločnosť ZSE Distribúcia plánuje rekonštruovať zastaralé rozvody nízkeho napätia na uliciach Jerichová, Invalidská a Hollého. Plánovaný projekt je v súčasnosti v stavebnom konaní.

Vedenie nízkeho napätia plánuje ZSE Distribúcia uložiť zo stĺpov do zeme.

„Vedenie NN rozvodov nevyhovuje z hľadiska bezpečnostných a technických parametrov a nepostačuje zvýšeným nárokom. Účelom stavby je vybudovanie nových elektrických rozvodov, v kabelizácii siete v pôvodnej trase, čím sa zvýši spoľahlovosť dodávky elektrickej energie,” približuje investorom predložený projekt.

Jerichova ulica

Ilustračné foto: norc

Jestvujúca vzdušná sieť rozvodov nízkeho napätia je vedená po starých betónových bodoch a konzolách. Tie budú zdemontované. Elektrické káble budú v rámci pripravovanej rekonštrukcie uložené do zeme.
Na Jerichovej ulici plánuje ZSE Distribúcia uložiť kábel v prvom úseku od Rybníkovej po okraji chodníka, pokračovať má v chráničke a ďalej bude vedený na rozhraní zeleného pásu a chodníka. Kábel bude podtlačený pod komunikáciu a ďalej povedie na Invalidskú a ulicu Jána Hollého.

Novovybudovaná trasa rozvodov nízkeho napätia má vyústiť na fasáde jedného z objektov na Hollého ulici.
Súčasťou projektu je aj vybudovanie nových rozvodov na Horných baštách.

Investor predpokladá s uložením moderných rozvodov v celkovej dĺžke 575 metrov.

Mapa:


View Larger Map

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2011 2:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “ZSE chce dostať káble nízkeho napätia zo stĺpov do zeme”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.