reklama

ZSE chce dostať káble nízkeho napätia zo stĺpov do zeme

Spoločnosť ZSE Distribúcia plánuje rekonštruovať zastaralé rozvody nízkeho napätia na uliciach Jerichová, Invalidská a Hollého. Plánovaný projekt je v súčasnosti v stavebnom konaní.

Vedenie nízkeho napätia plánuje ZSE Distribúcia uložiť zo stĺpov do zeme.

„Vedenie NN rozvodov nevyhovuje z hľadiska bezpečnostných a technických parametrov a nepostačuje zvýšeným nárokom. Účelom stavby je vybudovanie nových elektrických rozvodov, v kabelizácii siete v pôvodnej trase, čím sa zvýši spoľahlovosť dodávky elektrickej energie,” približuje investorom predložený projekt.

Jerichova ulica

Ilustračné foto: norc

Jestvujúca vzdušná sieť rozvodov nízkeho napätia je vedená po starých betónových bodoch a konzolách. Tie budú zdemontované. Elektrické káble budú v rámci pripravovanej rekonštrukcie uložené do zeme.
Na Jerichovej ulici plánuje ZSE Distribúcia uložiť kábel v prvom úseku od Rybníkovej po okraji chodníka, pokračovať má v chráničke a ďalej bude vedený na rozhraní zeleného pásu a chodníka. Kábel bude podtlačený pod komunikáciu a ďalej povedie na Invalidskú a ulicu Jána Hollého.

Novovybudovaná trasa rozvodov nízkeho napätia má vyústiť na fasáde jedného z objektov na Hollého ulici.
Súčasťou projektu je aj vybudovanie nových rozvodov na Horných baštách.

Investor predpokladá s uložením moderných rozvodov v celkovej dĺžke 575 metrov.

Mapa:


View Larger Map

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2011 2:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “ZSE chce dostať káble nízkeho napätia zo stĺpov do zeme”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.