reklama

Na Prednádraží budú meniť staré káblové rozvody elektriny

Spoločnosť Západoslovenská distribučná vymení opotrebované káble nízkeho napätia na Prednádraží.

Cieľom investora je vybudovaním nových káblových rozvodov zabezpečiť kvalitnú a bezpečnú dodávku elektrickej energie pre odberateľov v lokalite.

Staré káblové vedenia sa nachádzajú v zemi, najčastejšie sú uložené v pásoch zelene. Výmena káblov si vyžiada rozkopávky na uliciach Bottova a Dusíka.

Novými káblami budú pripojené aj susediace ulice Andreja Sládkoviča a Ferka Urbánka.

zse-elektrina

Ilustračné foto: ZSE

Križovanie s cestami bude Západoslovenská distribučná riešiť pretláčaním pod komunikáciu, rozkopanie ciest teda nebude nutné. Predpokladané nie sú ani výraznejšie dopravné obmedzenia.

Celkovo investor uloží viac ako 700 metrov nových káblov nízkeho napätia.

Konkrétne termíny realizácie stavebných prác zatiaľ nie sú známe, projekt už má vydané stavebné povolenie.

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2015 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.