reklama

Na Slovenskom pohári v stolnom tenise sa v Trnave zišlo viac ako 100 hráčov

Klub stolného tenisu KST Viktória Trnava sa stal usporiadateľom záverečného štvrtého turnaja Slovenského pohára mládeže SR kategórie mladších žiakov. Vysoká účasť najlepších stošesť hráčov Slovenska bola zárukou kvality, čomu nasvedčovala aj predvedená hra. Víťazom turnaja sa stal Andrej Kaššay z Námestova. Je to túto sezónu jeho štvrté víťazstvo, čím potvrdil suverénne postavenie hráča číslo jedna SR v tejto kategórii a zároveň sa stal víťazom Slovenského pohára mládeže SR. Na turnaji štartovali aj hráči z usporiadateľskej Viktórie. Najlepšie sa umiestnil Štefan Peko na 17. – 24. mieste, Matej Glonek a Peter Varga nezaznamenali výraznejší úspech. Peko a Varga patria ešte do kategórie najmladšieho žiactva a počas nadchádzajúceho víkendu absolvujú turnaj vo svojej kategórii vo Vranove nad Topľou.

Najlepší štyria: zľava 2. Adam Brat, 1. Andrej Kaššay; 3. Matúš Diko; 4. Dávid Wiltschka

Mladšie žiačky zahrali svoj turnaj v Nitre. Víťazkou sa stala Simona Horváthová z Valalík. Trnavčanka Tatiana Kukuľková v úvodných súbojoch zdolala slovenskú jednotku Karolínu Furkovú z Nitry, no obsadila celkové ôsme miesto. Jej oddielová kolegyňa Zuzana Peková sa umiestnila na 35. – 40. mieste.

Text a foto: Ivan Peko


Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2011 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.