reklama

V Art Klube bude dnes ďalšia zo série jedinečných M.A.D. Parties

Kam dnes po večernom hokeji? Máme pre vás výborný tip: v Art Klube na Hlavnej ulici sa uskutoční v sobotu 30. apríla už 19. pokračovanie skvelých multižánrových akcií pod názvom M.A.D. Party.

Originálne songy rôznych žánrov špeciálne mixované dvojicou veci znalých platňojazdcov Shakul a Spinhandz pre vás aj túto sobotu opäť pripravia plné priehrštie obľúbených melódií…

Dnešný 19. diel MAD-ky sa bude niesť v hokejovom šate, preto nahoďte na seba drey, prilby, berte hokejové fans pomôcky a hor‘ sa do Art Klubu ukázať, kto je tu doma. Pre tých, ktorí prídu minimálne ako hokejová päťka (aspoň 5 ľudí vyobliekaní v hokejovom a vyzbrojení fanúšikovskými pomôckami) je pripravené zvýhodnené vstupné.

Tak nezabúdajte – okrem vychladených drinkov a dobrého pivka atmosféru vylepší jedinečná mixáž tej najlepšej neprevarenej hudby rôznych žánrov a štýlov z rôznych hudobných období. Špeciálne upozornenie: na party sa mixuje hudba, preto sa môže stať, že budeš počuť aj tri songy naraz! : )

Vstupné je 2 eurá.

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2011 13:39. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.