reklama

Tanečno-rytmická show GASP 3 od J. Ďurovčíka zavíta v stredu do Trnavy

Slovenské Divadlo Tanca prináša do Trnavy novú tanečno-rytmickú show, ktorú najlepšie vystihnú slová ako pohyb, jedinečnosť, vzrušenie a zábava. Podmanivá a nápaditá show je plná neočakavaných prvkov ktorá uchváti rýchlosťou a virtuozitou tanečných šialencov rytmu.

GASP 3 nesie špecifický rukopis Jána Ďurovčíka a nadväzuje na najúspešnesiu sériu tanečných predstavení na Slovensku – GASP a GASP 2.

V novom predstavení dochádza k prepojeniu klasických a netradičných foriem tanca s nábojom humoru a prvkami folklóru. Nosným pilierom predstavenia je rytmika a prekvapenie, ktoré „šialenci rymtu“ udržiavajú pomocou nekonvečných „hudobných“ nástrojov.

Náročné tanečno-rytmické predstavenie naštudovali mnohí výborní tanečnici Slovenskeho Divadla Tanca, ktorých sme mali možnosť vidieť v našich dielach ako Carmen, Vták Ohnivák, ….na vaše hroby a v ďalších úspešnych tituloch.

Choreograf Ján Ďurovčík sa dielom GASP 3 po piatich umeleckých rokoch, v ktorých sa venoval dielam ako Vták Ohnivák alebo Carmen – vracia k ľahšiemu žánru, ktorý je určený pre každého diváka bez rozdielu veku, vzdelania alebo povolania. GASP 3 je určení divákom, ktorí sú unavení spoločenskými problémami, denno-dennou rutinou a žiada sa im na chvíľu uniknúť a príjemne sa zabaviť. Dielo GASP 3 im však ponúka aj element zábavy a vzrušenia spojený v jednoduchosti našej prozaickej povahy s ľahkým príbehom o ľudskej sile a možnostiach, ktoré sú skryté v našom jemnejšom pohlaví.

Predstavenie môžete vidieť v Dome kultúry na Trojičnom námestí v stredu 25. mája so začiatkom o 19. hodine.

Vstupné je 15 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 23. mája 2011 12:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kam vyraziť, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.