reklama

V mestskej športovej hale bude 15. februára Detská maškarná show

Mestská športová hala v Trnave bude v nedeľu 15. februára hýriť farbami, šíriť sa z nej bude nákazlivý smiech a počuť bude aj veselý džavot detí.

O 15. hodine sa totiž začína Detská maškarná show plná tanca, spevu, básničiek, riekaniek a žonglérov.

Podujatie by ste si nemali nechať ujsť, ak sa chcete s deťmi dobre zabaviť a ste zvedaví aj na divadelné predstavenie Fíha tralala.

Jeho hrdinom je škriatok Fíha, ktorý v knihe býva a pomocou pesničiek, tančekov a hier učí deti spoznávať svet, v ktorom žijú.

Detičky sa môžu tešiť aj na rôzne nafukovacie atrakcie, balónovú show a v priebehu pár minút sa vďaka maľovaniu na tvár premenia na obľúbené rozprávkové postavičky.

Organizátormi sú Mesto Trnava a nezisková organizácia Tempus cultura.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť v Turistickom informačnom centre (mestská veža). Cena vstupenky je 8 eur (deti do 2 rokov majú vstup zdarma).

Tlačová správa

Plagát:
karneval

Ulož ako PDF
Napísal 28. januára 2015 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V mestskej športovej hale bude 15. februára Detská maškarná show”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.