reklama

Pozvánka na siedmy ročník Veľtrhu pre seniorov v Mestskej športovej hale

Aj jeseň života môže byť farebná a žiarivá ako októbrové lístie. Presvedčiť sa o tom môžeme na Veľtrhu pre seniorov, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 14. a v piatok 15. októbra v Mestskej športovej hale.

Mestská samospráva tam už po siedmy raz pripravila pestrú dvojdňovú ponuku aktivít, ktoré majú ambíciu zaujať všetkých návštevníkov bez ohľadu na vek. Hosťami podujatia budú aj seniori z partnerského mesta Zabrze.

Mozaiku tanečných a hudobných vystúpení poskladajú účinkujúci od tých najmenších z materských škôl až po najzrelších z rôznych záujmových zoskupení. Záhorácky temperament podčiarknutý špecifickým zvukom heligónky nám prinesú Senickí heligonkári.

Nebude chýbať ani folklór, dychovka, hudba do tanca, vhodné cvičenie či meranie vitálnych funkcií a poradenské služby v réžii trnavského Regionálneho úradu verejného zdravotníctva.

Kto má záujem, môže si dopriať aj klasickú masáž či kozmetické služby. Súčasťou programu bude zlosovateľná anketa so zaujímavými cenami.

Ak nám po tom všetkom začnú v bruchu cigáni vyhrávať, hodiť sa bude aj prednáška o zdravej výžive, ochutnávka zdravých jedál alebo výstava ovocia, zeleniny, kvetov a bylín, ktorú pripravil Okresný výbor Slovenského zväzu záhradkárov.

Inšpiráciu na aktívny život aj vo vyššom veku môžeme získať v rozhovore s trnavským vysokoškolským pedagógom, hudobníkom a publicistom Fedorom Svatým, rozveseliť nás príde babka Blašková s trnavským Fórom humoristov a na otázky občanov si nájde polhodinku aj najmladší richtár v novodobej histórii nášho mesta.

(TS)

DEN_SENIOROV_PLAGAT_2015_mail
Pre zväčšenie kliknite na plagát

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2015 20:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.