reklama

Pozvánka na 9. ročník Veľtrhu pre seniorov

Jeseň zvyčajne prináša upokojenie po horúcom lete plnom aktivít. My, skôr narodení, však ešte nekončíme, práve naopak: začíname. Už deviaty raz sa v stredu 25. a vo štvrtok 26. októbra stretneme v Mestskej športovej hale na Veľtrhu pre seniorov s programom pestrým ako októbrové lístie. Čakajú nás dva dni plné dobrej nálady, spevu, tanca a poučenia.

Po slávnostnom otvorení veľtrhu s mažoretkami Sašetkami si najprv pripomenieme naše detské roky. V programe Takí sme boli sa nám predstavia deti z trnavských materských a základných škôl. Ako by to bolo, keby sme k tomu nedodali, akí sme dnes? Síce už trošku starší, ale stále plní života a záujmov. V pásme Takí sme nám to názorne predvedú členovia trnavských denných centier seniorov.

Samozrejme, nesmie chýbať ani folklór a rázna dychovka. O tom, že racionálna strava môže byť aj nápaditá a chutná, nás presvedčí ochutnávka zdravých nátierok. Pretože k zdravej strave neodmysliteľne patrí pohyb, nasledovať budú ukážky cvičení vhodných pre seniorov.

A potom už bude čas na čary a kúzla, lebo príde kúzelník. Ďalšiu polhodinku môžeme venovať paľbe otázok na zástupcov mestskej samosprávy, dym z hlavní koltov veselo sfúkneme v štýle amerického vidieku počas koncertu Senior Country Teamu. Deň ukončíme v objatí najkrajších melódií so spevákom a hercom Jozefom Benedikom.

Kto zmešká prvý deň veľtrhu, môže ľutovať, ale na druhý deň má šancu všetko dobehnúť. Začneme naostro, tancom, gymnastikou a akrobaciou v podaní detí z trnavského Candy clubu.

Štvrtkový program bude obohatený aj edukačnými aktivitami, orientálnou atmosférou a charakteristickým zvukom Senickej heligónky. A večer si zase zatancujeme, zaspievame a zaspomíname – tentokrát so skupinou Exil.

Aby toho nebolo málo, v ponuke sú ešte ďalšie ochutnávky, výstava ovocia, zeleniny, kvetov a bylín, klasická masáž, meranie tuku a vitálnych funkcií a poradenské služby.

Srdečne vás pozývame na trnavský Veľtrh pre seniorov 2017. Neseďte doma, príďte medzi nás. Naše podujatie je pre všetkých, ktorí sa radi zabávajú a učia nové veci.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2017 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.