reklama

Na Veľtrhu pre seniorov vám v rámci kampane proti obezite zmerajú tlak, tuk aj cholesterol

Meranie krvného tlaku, množstva telesného tuku, kostrového svalstva a počítanie indexu pomeru pásu k bokom a indexu telesnej hmotnosti pripravuje pre návštevníkov Veľtrhu seniorov Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave, Oddelenie podpory zdravia, v spolupráci s Kanceláriou zdravé mesto Trnava.

Podujatie sa uskutoční v stredu 16. a vo štvrtok 17. októbra 2013 v Mestskej športovej hale a je súčasťou celoslovenskej kampane „Odstráň obezitu!“.

V stredu od 10. do 16. hodiny si môžu záujemcovia nechať vyšetriť cholesterol z kapilárnej krvi.

obes

Kampaň Odstráň obezitu je výzvou o vytvorenie celospoločensky integrovaného prospešného systému, ktorý povedie k zníženiu nadhmotnosti a obezity populácie.

Cieľom je zameranie na prevenciu nadváhy a obezity populácie, zvýšenie povedomia o zdravotných problémoch spôsobených nadváhou a obezitou, ako aj vhodnej výžive a pohybovej aktivite.

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2013 9:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.