reklama

Na radnici vám zmerajú cholesterol a poradia ako si udržať zdravé srdce

Slovenská nadácia srdca aj tento rok organizuje v rámci mesiaca o srdcových témach projekt MOST, ktorý je zameraný na zvýšenie informovanosti o kardiovaskulárnom zdraví.

Počas Dňa srdca, ktorý sa uskutoční 26. septembra 2014, budú aj tento rok po celom Slovensku meracie miesta.

Na trnavskej radnici vám od 9.00 h do 15.00 h odborníci napríklad zmerajú krvný tlak, vyšetria cholesterol z kvapky krvi, vypočítajú index telesnej hmotnosti, poskytnú odborné poradenstvo a prezradia mnoho informácií o prevencii kardiovaskulárnych chorôb.

Projekt v Trnave zabezpečuje Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave a Mesto Trnava. Na projekte budú participovať aj študenti Strednej zdravotníckej školy v Trnave.

(TS mesta Trnava)

Den-srdca-plagat

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2014 8:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.