reklama

Tretí ročník Veľtrhu pre seniorov otvoria v stredu

Veľtrh opäť ponúka návštevníkom široké spektrum možností a inšpirácií ako tráviť aktívne svoj voľný čas. Pripravené sú súťaže v spoločenských hrách, tréningy pamäte, škola tanca, ukážky cvičenia pre seniorov, bezplatné masáže, ochutnávka liečivých čajov, meranie tlaku krvi, poradenstvo v oblasti zdravia, ukážky aranžovania kvetov, žrebovanie anketových lístkov, atď. V ponuke nebudú chýbať knihy, wellness pobyty, lekáreň a zdravotné pomôcky, výrobky zdravej výživy, oblátky, medovníky, víno, koláče, syry a občerstvenie. Spoločenskú prestíž podujatia podčiarkne návšteva seniorov z partnerských miest Břeclav a Zabrze a vystúpenie hostí z Európskeho parlamentu.

O dobrú náladu sa postarajú Otto a Sylvia Kollmannovci, folklórne skupiny Trnavček, Borovienka, Modrančanka, Krupanskí črpáci a ľudový rozprávač, domáce hity pre pamätníkov a svetové evergreeny zaznejú v podaní hudobných skupín Pramene a Old Boys Jazz Band. So svojím programom sa predstavia aj trnavské denné centrá seniorov.

Ako bonus k osvedčenému programu tento rok pribudnú aj Drápačky – presnejšie povedané, rovnomenné divadelné predstavenie súboru Dino 21. októbra o 17. hodine v kine Hviezda.

Vstup na podujatia je voľný a pozvánka na ne platí nielen pre seniorov. Vítaný je každý, kto sa chce zabaviť, poučiť alebo získať inšpiráciu, vďaka ktorej máme nádej ostať čo najdlhšie aktívni a všestranní.

Tlačová správa mesta Trnava

Kompletný program podujatia (pre zväčšenie kliknite na obrázok):

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2011 23:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.