reklama

V mestskej športovej hale bude veľtrh pre seniorov

Na základe mimoriadne priaznivej odozvy minuloročného prvého Veľtrhu pre seniorov v Trnave sa mestská samospráva rozhodla organizovať rovnaké podujatie aj v tomto roku a pokúsiť sa tak o založenie novej trnavskej kultúrno-spoločenskej tradície.

Žijeme v čase, keď miznú nielen hrani ce medzi jednotlivými krajinami, ale aj pomyselné hranice medzi generáciami. Ženy, ktoré sa ešte prednedávnom museli už pred dovŕšením dôchodkového veku obliekať i správať sivo a nenápadne, aby ich spoločnosť neodsudzovala, dnes bez obáv držia krok s módou a venujú sa všemožným kultúrno-spoločenským aktivitám. Muži, ktorí ešte donedávna po štyridsiatke pestovali iba ak svoje pivné brušká, si dnes pestujú svaly a upravený vzhľad. Strácajú sa aj informačné bariéry, starí rodičia z Trnavy veselo „četujú“ na in ternete s vnúčatami študujúcimi v zahra ničí. Dostupné pre všetkých sú informácie o zdravom životnom štýle. Svet sa zmenil, akoby omladol. Žiť aktívne, starať sa o svoje telesné zdravie, duševnú sviežosť a príjemný vzhľad je „in“ v každom veku.

A práve preto pripravila mestská samo správa pre Vás aj tento rok široké spektrum možností a inšpirácií ako tráviť aktívne svoj voľný čas. Na druhom Veľtrhu pre seniorov v Mestskej športovej hale sú pripravené podujatia zamerané na vzdelávanie, zdravotné poradenstvo, prezentácie služieb, aktivít a produktov určených pre seniorov, ukážky cvičenia pre zdravie, ale aj módna prehliadka s manekýnkami v seniorskom veku. Po obidva dni budú prezentovať svo ju činnosť aj denné centrá pre seniorov. O zábavu sa postarajú dychovky, vystúpenia folklórnych súborov z Trnavy a regiónu, koncert speváka Mariána Bangu a nebude chýbať ani tanečný spoločenský večer s Robom Kazíkom.

Samozrejme, organizátori nezabudli zaradiť do programu novinky – záujemcovia sa môžu zapojiť aj do Behu reumatikov, ktorý odštartuje 13. októbra v priestoroch haly, alebo sa zúčastniť na ankete so zloso vateľnými anketovými lístkami a vyhrať pekné ceny. Vstup na všetky podujatia je voľný.

Tlačová správa mesta Trnava

Plagát veľtrhu s oficiálnym programom:

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2010 9:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.