reklama

V Mestskej športovej hale bude od stredy Veľtrh pre seniorov

Štvrtý ročník obľúbeného trnavského Veľtrhu pre seniorov sa uskutoční pri príležitosti Európskeho roku aktívneho starnutia a solidarity medzi generáciami a Mesiaca úcty k starším 17. a 18. októbra 2012 v Mestskej športovej hale v Trnave a 19. októbra v kine Hviezda.

Vstup je voľný, v duchu výzvy Mosty medzi generáciami pozýva Mesto Trnava na toto podujatie všetkých záujemcov bez ohľadu na vek.

Novinkou štvrtého ročníka je skutočnosť, že toto podujatie prekračuje hranice nášho mesta. Pozvanie do Trnavy prijali seniori zo štyroch miest zapojených do projektu Mosty medzi generáciami – Žilina, Nitra, Spišská Nová Ves a Brezno, ktorí sa predstavia so svojím programom. V rámci tohto projektu budú na Veľtrhu pre seniorov vystupovať aj deti so svojimi starými rodičmi, napríklad v úlohe modeliek na módnej prehliadke pre vnučku a starú mamu.

Na pohybovú aktivitu budú zamerané ukážky cvičenia pre seniorov, beh a chôdza reumatikov a súťaž o najrýchlejšieho seniora na stacionárnych bicykloch, o hudbu a zábavu sa postarajú hudobné skupiny Májovanka, Bojnická kapela, Pramene a folklórny súbor Konopa z Dohnian, aktuálny program prichystalo trnavské Fórum humoristov, čerešničkou na torte bude stretnutie s muzikálom a operetou v podaní Karola Čálika, Jozefa Benedika a Márie Eliášovej a príde aj kúzelník so svojou magickou šou.

Na relax a propagáciu zdravého životného štýlu sú v ponuke masáže, ochutnávka čajov, zdravých jedál, meranie tlaku a poradenstvo v oblasti zdravia a služieb.

Bodku za veľtrhom pre seniorov dá 19. októbra v kine Hviezda divadelné predstavenie Ticho lieči v podaní súboru Dino z Hornej Stredy.

Plagát s kompletným programom:

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2012 23:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.