reklama

Opitý výtržník poškodil na Prednádraží štyri zaparkované autá

Minulý týždeň v stredu o druhej hodine v noci poškodil 21-ročný muž z Nižnej Rybnice štyri autá zaparkované na Mozartovej ulici.

„Pri nákupnom centre prišiel k zaparkovanému Fordu a to poškodil na blatníku. Následne spôsobil škodu aj na vedľa stojacich vozidlách Fiat a  Mazda. Potom prešiel asi 50m ďalej a poškodil aj zaparkovaný Volkswagen. Policajti muža za krátko vypátrali a poverený policajt ho obvinil z prečinu poškodzovania cudzej veci. V krvi mu namerali 4,4 promile alkoholu,“ informoval o prípade hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Výtržníka sudca v skrátenom konaní odsúdil na 4 mesiace nepodmienečne s 12-mesačným podmienečným odkladom.

Foto – KR PZ Trnava:

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2011 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Opitý výtržník poškodil na Prednádraží štyri zaparkované autá”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.