reklama

Auto skončilo v potoku, tri osoby utrpeli zranenia

Traja ľudia utrpeli zranenia pri dopravnej nehode, ktorá sa stala o 2. hodine v noci v piatok 15. júla v Smoleniciach.

Podľa informácií Martina Krajčoviča z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave osobné auto Ford Galaxy skončilo v potoku. Na miesto nehody vyrazili štyria príslušníci HaZZ v Trnave.

Foto: HaZZ Trnava

„Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že dve osoby sa už nachádzajú mimo vozidla, jedna osoba je vo vozidle zakliesnená a na mieste sa nachádza Záchranný zdravotná služba. Príslušníci vyslobodili zakliesnenú osobu z vozidla, stabilizovali ju na nosidlách a pomáhali pri naložení osôb do sanitných vozidiel. Pri udalosti došlo k zraneniu troch osôb. Po zabezpečení protipožiarnych opatrení a zamedzení úniku prevádzkových kvapalín vozidla príslušníci dočistili miesto udalosti. V čase 04:50 hod. sa vrátila hasičská jednotka na základňu,“ uviedol k výjazdu M. Krajčovič.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júla 2011 9:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.