reklama

Auto narazilo do stromu a skončilo na streche

K dopravnej nehode dvojčlennej posádky Fiatu Brava došlo 8. marca na ceste medzi Trnavou a Špačincami.

Podľa hlásenia z Koordinačného strediska IZS v Trnave vo vozidle zostali zakliesnené dve osoby.

Na miesto nehody vyrazili aj šiesti príslušníci z hasičskej stanice v Trnave.

Auto sa po náraze do stromu prevrátilo na strechu. V havarovanom aute sa v čase príchodu hasičskej jednotky už nenachádzali žiadne osoby. Dvaja účastníci nehody boli mimo vozidla, z nich jeden neutrpel žiadne zranenia. Druhej osobe do príchodu hasičskej jednotky posyktla predlekársku prvú pomoc príslušníčkou KR HaZZ v Trnave, ktorá v čase osobného voľna prechádzala okolo miesta nehody. Do príchodu vozidla Zdravotnej záchrannej služby bola postihnutá osoba stabilizovaná,“ informoval hovorca krajských hasičov Marián Hruška.

Hasičská jednotka zamedzila ďalšiemu úniku pohonných hmôt a priestor postihnutý únikom látok neutralizovala sorpčnými látkami.

Na havarovanom vozidle zasahujúci hasiči vykonali protipožiarne opatrenia a následne asistovali odťahovej službe pri nakladaní havarovaného vozidla. Po odovzdaní miesta udalosti príslušníkom PZ SR, zdokumentovaní udalosti a zbalení vecných prostriedkov sa hasičská jednotka vrátila späť na svoju základňu,“ doplnil Hruška.

Fotografie HaZZ z miesta nehody:
nehoda-hasici-1
nehoda-hasici-4
nehoda-hasici-2
nehoda-hasici-3

Ulož ako PDF
Napísal 13. marca 2013 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Auto narazilo do stromu a skončilo na streche”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.