reklama

Bývalú sušiareň tabaku v Majcichove zachvátil požiar

V priebehu celého dnešného dopoludnia bojovali s požiarom asi troch stoviek drevených paliet v areáli bývalého poľnohospodárskeho družstva v Majcichove desiati hasiči z Trnavy a dvaja z Galanty. Objekty na konci dediny v smere na Hoste pred rokmi slúžili ako sušiareň tabaku.

Podľa slov hovorcu KR HaZZ v Trnave Ivana Peťka požiar zasiahol aj strešnú konštrukciu dvoch priľahlých skladových budov. Nebezpečenstvo následkov požiaru umocnila blízkosť susediacej regulačnej stanice plynu.

Foto: HaZZ Trnava

Požiar bol ohlásený o 8. 40 hodine, lokalizovať sa ho podarilo asi po dvoch hodinách. Likvidácia požiaru bola ukončená o 12. 38. Príslušníci hasičských zborov zasahovali s pomocou piatich hasičských vozidiel. Predbežná škoda spôsobená ohňom je odhadnutá na 40-tisíc eur, príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ doplnil I. Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 18. júla 2011 14:37. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.