reklama

Obmedzenia na Hospodárskej ulici skončia asi už v priebehu stredy

Vo štvrtok 14. júla uzavreli z dôvodu odstraňovania havarijného stavu na plynovom zariadení pod križovatkou ulíc Kollárova – Hospodárska pri železničnej stanici pravý odbočovací pruh pre vozidlá smerujúce na Kollárovu ulicu.

Dopravné obmedzenia na svetelnej križovatke pri železničnej stanici

Podľa slov vedúceho kancelárie primátora Pavla Tomašoviča dočasné obmedzenie premávky si vyžiadali práce súvisiace so zásahom pracovníkov Slovenského plynárenského priemyslu.

Podľa informácií, ktoré mestu poskytli pracovníci SPP, obmedzenia by mali byť ukončené v priebehu stredy 20. júla,“ informoval Tomašovič.

Ulož ako PDF
Napísal 19. júla 2011 18:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Obmedzenia na Hospodárskej ulici skončia asi už v priebehu stredy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.