reklama

Záujem o zápas Európskej ligy je enormný. Za dva dni sa predalo vyše 6 – tisíc vstupeniek

Už viac ako šesťtisíc vstupeniek na štvrtkové stretnutie trnavského Spartaka s Lokomotivom Moskva si odniesli futbaloví fanúšikovia počas prvých dvoch dní z pokladní Štadióna Antona Malatinského.

Napriek tropickým teplotám stoja od pondelka na Športovej ulici desiatky fanúšikov, viacerí aj niekoľko hodín. Pokladne pri hlavnej bráne sú otvorené od 16. do 18. hodiny.

„Vyslali ma sem deti a kamaráti, pretože ako dôchodca som jediný bez pracovných povinností. Teplo mi príliš nevadí, som zvyknutý zo záhrady,“ usmieval sa starší pán, čakajúc na otvorenie pokladníc od pravého poludnia.

„Zatiaľ sme predaji vyše 6000 lístkov. Záujem o odvetu s ruským súperom je medzi fanúšikmi Spartaka enormný. Počas prvých dňoch si fanúšikovia vybrali takmer všetky voľné miesta na krytých tribúnach, v predaji sú preto už len sedadlá na severnej, južnej a nekrytej časti východnej tribúny,“ informoval manažér FC Spartak Marián Černý v utorok popoludní.

V klube počítajú aj s alternatívou, že do štvrtka sa vypredajú všetky zostávajúce vstupenky a pred samotným zápasom play off Európskej ligy už vstupenky k dispozícii nebudú. „Samozrejme, aj táto možnosť je reálna. Jestvuje predpoklad, že bude plný štadión,“ naznačil Černý.

Lístky na nekryté tribúny sa predávajú za 10 eur, za sedadlá pod strechou platili záujemcovia 14 eur.

Zápas o postup do hlavnej fázy Európskej ligy začína vo štvrtok 25. augusta o 19. hodine. V prvom meraní síl podľahol Spartak Lokomotivu je jeho ihrisku 0:2.

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2011 17:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Záujem o zápas Európskej ligy je enormný. Za dva dni sa predalo vyše 6 – tisíc vstupeniek”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.