reklama

Fanúšikovia Spartaka majú možnosť letieť na zápas Európskej ligy s FC Hibernians

FC Spartak ponúka fanúšikom unikátnu príležitosť. Na zápas prvého predkola Európskej ligy s FC Hibernians na Malte môžu cestovať priamo s klubovou výpravou charterovým letom.

Pre priaznivcov je k dispozícii štyridsať miest, predaj sa začal vo štvrtok o 9.00 a potrvá do utorkového poludnia 1. júla.

Ceny sa pohybujú v rozpätí od 385 po 460 eur v závislosti od typu izby na hoteli.

V cene je spiatočná letenka, letiskové poplatky, catering na palube lietadla, ubytovanie v 5-hviezdičkovom hoteli Grand Hotel Excelsior priamo pri mori, cestovné poistenie, transfer z letiska do hotela a transfer z futbalového štadióna na letisko.

spartak-fans

Ilustračné foto

Odlet z Bratislavy bude v stredu 2. júla o 10.00, naspäť z La Valletty v piatok 4. júla o 00.30. Let potrvá zhruba 2 hodiny 15 minút.

Zájazd pre Spartak organizuje spoločnosť Primatour so sídlom na Divadelnej 1 v Trnave (0905 593808, martin@primatour.sk), kde si môžu záujemcovia všetko zarezervovať. Na sekretariáte klubu to možné nie je.

Vstupenky na zápas zabezpečí pre fanúšikov Spartak a k dispozícii budú v deň zápasu na neskôr určenom mieste, rovnako neskôr bude známa cena lístka.

Spartakovcov bude prepravovať osemdesiatmiestne lietadlo. Celkovú cenu zájazdu klub pre priaznivcov výrazne stlačil smerom nadol, len letenka vychádza pri prepočte na osobu na viac ako dvojnásobok.

Malta je od roku 2004 členským štátom Európskej únie, pri preprave stačí občiansky preukaz, deti musia mať vlastný pas.

(Tlačová správa FC Spartak, a. s.)

ZÁJAZD NA FC HIBERNIANS – FC SPARTAK

Predaj: Od 26. júna 9.00 do 1. júla 12.00 v Prima tour (Divadelná 1, Trnava)
Tel.: 0905 593808
Mail: martin@primatour.sk

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2014 14:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.