reklama

Vo veľkej talkshow Spartaka vystúpia legendy klubu. Fanúšikovia majú vstup zdarma

Corgoňligový klub FC Spartak Trnava pripravuje záver osláv 90. výročia založenia klubu veľkolepo.

V piatok 11. októbra o 17.45 h sa v priestoroch hotela Holiday Inn v Trnave uskutoční futbalový galavečer, na ktorom sa predstavia legendy trnavského futbalu.

V talkshow, ktorú bude moderovať známa tvár z televíznych obrazoviek Marcel Merčiak, vystúpi šesť významných osobností klubovej histórie. Spomínať na zážitky zo svojej hráčskej kariéry budú Valerián Švec, Stanislav Jarábek, Jozef Adamec, Karol Dobiaš, Michal Gašparík st. a Miroslav Karhan.

galavecer-spartak

Samozrejme, pozvané sú ďalšie desiatky bývalých hráčov, galavečer priamo v hľadisku budú sledovať aj zverenci Juraja Jarábka. Výhodou je až 500-miestna kapacita sály, a tak je podujatie dostupné aj pre našich fanúšikov. Vstup je pre všetkých zdarma, avšak podmienený spoločenským oblečením,“ hovorí PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Počas oficiálneho programu Spartak ocení najväčšie klubové legendy, slávni trnavskí majstri v závere rozdajú autogramy na pamätné listy. Spomínať sa bude aj velikánov, ktorí už spartakovskú rodinu opustili.

Chceme toto podujatie urobiť skutočne na úrovni a uctiť si tak ľudí, ktorí písali slávnu históriu červeno-čiernych farieb. Zároveň ide o zavŕšenie osláv, ktoré sme organizovali v našom klube počas celého roka,“ uzavrel Ondrejka.

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2013 13:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.