reklama

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody pri amfiteátri

Polícia žiada občanov o pomoc pri objasnení dopravnej nehody ku, ktorej došlo v stredu 24. augusta o 08.00 hod., na Ulici Halenárskej v Trnave, pri amfiteátri na prechode pre chodcov, medzi vodičom vozidla RENAULT šedej metalízy a chodkyňou, vchádzajúcou na prechod pre chodcov.

Ilustračné foto: norc

„Žiadame pani, ktorá pred dopravnou nehodou prechádzala po predmetnom prechode pre chodcov a pomáhala vstať zrazenej chodkyni z cesty, aby sa prihlásila na telefónnom čísle 0961103521 alebo na čísle 158,“ sprostredkoval prosbu policajného vyšetrovateľa krajský policajný hovorca Michal Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 25. augusta 2011 8:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.