reklama

Zranený starší muž ležal bez povšimnutia na ulici niekoľko hodín

Neznámy pán oslovil v pondelok 12. septembra na ulici počas pochôdzky pracovníkov trnavskej mestskej polície a oznámil im, že pri novinovom stánku na Zelenom kríčku leží približne tri hodiny starší muž.

V týchto miestach ležal zranený starší pán nikým nepovšimnutý niekoľko hodín

Ilustračné foto: norc

Hliadka zistila, že ide o 62 – ročného Stanislava z Trnavy. „Muž mal v oblasti kolien zakrvavené tepláky, od krvi bol aj chodník. Bicykel mal opretý o strom. Zranený pán mestským policajtom povedal, že na mieste sa nachádza už niekoľko hodín, prišlo mu nevoľno, spadol na nohy a už sa nedokázal postaviť. Zdravotnícku pomoc odmietol,“ uviedli mestskí policajti v zápisnici o udalosti, ktorá sa odohrala krátko pred 17. hodinou.

Hliadka aj napriek odmietnutiu zranenému mužovi privolala sanistku. Lekári pacienta ošetrili a odviezli domov.

Ulož ako PDF
Napísal 18. septembra 2011 23:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.