reklama

Prihláste svoje fotografie do súťaže Genius loci Trnavy

Mesto Trnava a fotoklub IRIS predlžujú uzávierku štvrtého ročníka súťaže pre umeleckých fotografov Genius loci Trnavy do 30. septembra. Jedným z dôvodov predĺženia uzávierky je ambícia získať do najnovšej výstavnej kolekcie aj aktuálne umelecké dokumenty z tradičných i nových kultúrno-spoločenských udalostí v Trnave na sklonku tohto leta.

„Hlavným motívom súťaže je zachytiť pre budúcnosť na fotografiách dušu nášho mesta prostredníctvom nevšedných pohľadov a okamihov, atmosféru denných a ročných období, hry svetla a počasia, netradičné kompozície, stretnutia v čase…,“ priblížila Elena Ursínyová z referátu komunikácie s verejnosťou kancelárie primátora mesta Trnava.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Súťaž je otvorená pre všetkých záujemcov bez vekového a profesijného ohraničenia. Súťažné fotografie je potrebné doručiť do 30. septembra na Mestský úrad v Trnave, Trhová 1. Súťažné práce vyhodnotí porota zložená z renomovaných umeleckých fotografov a zástupcov magistrátu. Autori najlepších fotografií získajú finančné ocenenie.

Vernisáž výstavy fotografií Genius loci Trnavy bude 17. októbra v západnom krídle radnice.

Presné propozície súťaže Genius loci Trnavy nájdete na webstránke mesta, webstránke fotoklubu Iris, v tlačenej podobe budú k dispozícii na trnavskej radnici a mestskom úrade. Bližšie informácie môžete získať aj na tel. čísle 033 32 36 344 alebo na e-mailovej adrese elena.ursinyova@trnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2011 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.