reklama

V Bolerázi sa zrazili tri autá

V pondelok 26. septembra 2011 krátko po 18. hodine došlo v Bolerázi k dopravnej nehode dvoch osobných a jedného nákladného auta.

Na mieste udalosti zasahovali aj piati príslušníci HaZZ v Trnave.

„Osobné auto Toyota a nákladné motorové vozidlo Renault Premium zostali po zrážke na cestnej komunikácii a druhé osobné motorové vozidlo Opel Astra sa nachádzalo v stromoch mimo cesty. Účastníci dopravnej nehody boli v čase príjazdu jednotky mimo havarovaných vozidiel. Príslušníci HaZZ poskytli prvú pomoc zranenému vodičovi z vozidla Toyota. Po príchode zdravotníkov zranenú osobu odovzdali do starostlivosti posádky ZZS,“ informoval o nehode hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Foto: HaZZ Trnava

Príslušníci HaZZ zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru odpojením akumulátorových batérií a ďalšiemu úniku prevádzkových kvapalín. Asi dva litre uniknutých prevádzkových kvapalín zasypali hasiči sorbentom Vapex.

Následkom dopravnej nehody bol poškodený obecný stĺp verejného osvetlenia. „Po príchode odťahovej služby pomohli príslušníci HaZZ pri nakladaní havarovaných vozidiel. Po ukončení zásahu sa jednotka HaZZ o 20:31 hod. vrátila na základňu,“ dodal I. Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2011 8:46. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.