reklama

Medzi Trnavou a Šelpicami sa s kamiónom zrazili tri osobné autá

Vo štvrtok 16. mája došlo na ceste medzi Šelpicami a Trnavou k vážnej dopravnej nehode. Cesta bola niekoľko hodín uzavretá.

„Podľa prvotných informácií ako ich uviedol oznamovateľ na linku 158, malo prísť k vážnej nehode troch osobných vozidiel s nákladným autom. Policajti na mieste zistili, že vodič kamiónu, ktorý išiel smerom na Trnavu, dostal z nezistených príčin so súpravou na vozovke šmyk, prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s osobným autom. To nakoniec skončilo mimo cesty,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

FOTO: Polícia

Mimo vozovku skončil aj vodič, ktorý išiel za kamiónom. V snahe vyhnúť sa zrážke strhol riadenie.

Po nehode boli osoby z osobného auta prevezené na ošetrenie, a podľa predbežných informácií by nemalo ísť o veľmi vážne zranenie.

„Škoda na vozidlách bola odhadnutá na viac ako 15 – tisíc eur. Polícia alkohol u vodičov nezistila. Presné príčiny a okolnosti nehody budú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,“ dodala Linkešová.

Z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania následkov, bola cesta na nevyhnutné potrebný čas, približne do 13.00 h uzavretá.

Policajti odkláňali dopravu od Trnavy a od Trstína cez okolité obce.

Ulož ako PDF
Napísal 16. mája 2019 15:15. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.