reklama

Polícia hľadá svedkov nehody medzi Špačincami a Trnavou

Polícia sa obracia na občanov o pomoci pri zisťovaní svedkov dopravnej nehody.

K nehode došlo v nedeľu 22. októbra 2017 v čase asi o 22.00 h, na ceste II/560 medzi Trnavou a Špačincami.

Červená Octavia narazila do stromu

„Doposiaľ nezistený vodič viedol pravdepodobne auto Audi Q7 v smere od Špačiniec na Trnavu a podľa doteraz získaných informácií mal prejsť z nezistených príčin do protismeru. Vodič, ktorý išiel v opačnom smere, v snahe vyhnúť sa zrážke, strhol riadenie auta Škoda Octavia mimo vozovku a narazil do stromu. Vodič skončil po náraze hospitalizovaný v nemocnici v Trnave,“ priblížila okolnosti nehody hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

V súvislosti s nehodu polícia žiada občanov, ktorí boli svedkami nehody a vedia poskytnúť akékoľvek relevantné informácie k jej priebehu, k vozidlu a vodičovi, aby tak urobili osobne na Okresnom dopravnom inšpektoráte OR PZ v Trnave, alebo na čísle 158.

Polícia za spoluprácu občanom vopred ďakuje.

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2017 13:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Polícia hľadá svedkov nehody medzi Špačincami a Trnavou”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.