reklama

Príjazd slovanistov sprevádzali tradične policajné kordóny, nadávky a aj oheň

Aktualizované o 17.28 h

Hodinu a pol pred výkopom nedeľného futbalového derby medzi trnavským Spartakom a Slovanom Bratislava pricestovali na železničnú stanicu aj fanúšikovia hosťujúceho tímu.

Jedna zo svetlíc zapálila kríky pred obvodným úradom

Kollárovou ulicou, ktorá bola uzatvorená od 12. hodiny, ich do priestorov štadióna sprevádzali policajné zložky z celého Trnavského kraja.

Príjazd priaznivcov Slovana sa tradične nezaobišiel bez vulgárnych prekrikovačiek s ich trnavskými sokmi, nechýbali ani delobuchy a dymovnice.

Jedna zo svetlíc spôsobila požiar kríkov pred budovou obvodného úradu, zasahovať museli hasiči.

Futbalové stretnutie z pohľadu polície zhodnotila hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová:
„Polícia vyhodnotila dnešný futbalový zápas ako rizikový a preto musela prijať bezpečnostné opatrenia. Do nich bolo velených asi 600 policajtov, ktorí dohliadali na verejný poriadok. Pri presune fanúšikov Slovana na futbalový štadión došlo pred obvodným úradom k podpáleniu porastu kríkov vhodenou pyrotechnikou. V priestore pod tribúnou hostí podpálili fanúšikovia toalety. Polícia v obidvoch prípadoch okamžite privolala hasičov a skutky zadokumentovala.

Celkom polícia predviedla šesť osôb, ktoré sa dopustili priestupku na úseku verejného poriadku. Štyria fanúšikovia fajčili na zakázanom mieste a neuposlúchli výzvu polície, aby s tým prestali. Jeden fanúšik v priestore futbalového štadiónu oblieval iných pivom a jeden fanúšik Slovana pri odchode, z lávky pre peších, hádzal kamene dolu do davu.“

VIDEO:

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2011 14:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Príjazd slovanistov sprevádzali tradične policajné kordóny, nadávky a aj oheň”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.