reklama

Známa „firma“: opitého bezdomovca našli ležať na Kollárovej. Predtým chcel skončiť v Pezinku

Len necelé dva týždne po tom, ako 47-ročný bezdomovec Roman pôvodom z Horných Zeleníc vykrikoval opitý na pešej zóne, že chce ísť do Pezinku a napokon skončil v nemocnici, vyrazila hliadka mestskej polície za rovnakým mužom 8. novembra vo večerných hodinách po druhý raz.

Ilustračné foto

„Pracovníci MsP boli o 19.27 hodine vyslaní na Kollárovu ulicu. Podľa oznámenia ležal pri ceste neznámy muž. Hliadka na mieste zistila, že muž leží priamo na ceste. Išlo o Romana B. z Horných Zeleníc. Muž bol zjavne pod vplyvom alkoholu a nemal žiadne zranenia. Po tom, ako ho hliadka prebrala, muž vstal a odišiel,“ informuje tlačová správa trnavskej mestskej polície.

Podobný prípad zaznamenali mestskí policajti aj päť dní predtým. Tentoraz objavili ležiaceho opitého Zdenka z Trnavy na križovatke ulíc Šrobárova – Rybníkova o 10.30 hodine dopoludnia.

Po oslovení hliadkou muž zareagoval a posadil sa. Tvrdil, že sa vydal peši domov. „Unavený“ si však potreboval oddýchnuť, preto si ľahol. Priamo na križovatke. Policajti muža vykázali a on sa vybral svojou cestou.

Ulož ako PDF
Napísal 14. novembra 2011 2:45. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.