reklama

Futsalisti ŠK Mima proti FTVŠ Bratislava s remízou

Trnavčania chceli v domácom prostredí potvrdiť body z posledného duelu v Žiline. Žiaľ, nezačali najlepšie, prehrávali 0:1. V závere stretnutia ale vydolovali bod po remíze 3:3.

Lepšie začali hostia a ujali sa aj vedenia 1:0. Gól akoby hostí na dlhé minúty upokojil a do šancí sa začali dostávať Trnavčania. Najväčšiu šancu spálil Filan, ktorého strela skončila na pravej žrdi Mičudovej bránky. Práve Mičuda bol najväčšou prekážkou pre býkov aj v ďalšom dejstve. Bol najlepším hráčom vysokoškolákov a pochytal viaceré dobré možnosti mimákov. Keď hostia zvýšili na 2:0, zdalo sa, že o troch bodoch je rozhodnuté. Zaúradoval však Krivočenko, ktorý znížil po peknej kombinácii na 1:2. Potom domáci tréner siahol k power play, ale najskôr boli do prázdnej bránky úspešní Bratislavčania. Domáci ale dvomi gólmi Adámka v power play dokázali vyrovnať. Vytvorili si Sládečkom aj ďalšie tutovky, ale streliť mu trojbodový gól súdené nebolo. A tak sa body v Trnave delili.

Foto: skmimatrnava.sk/Lukáš Grinaj

ŠK MIMA TRNAVA – FTVŠ UK BraTislava 3:3 (0:1), góly Trnavy: Adámek 2, Krivočenko, 200 divákov.

Zostava Trnavy: Repa – Adámek, Krivočenko, Kunka, Sládeček (Jančo) – Filan, Horňák, Budovec, Krištofík, (Škulec), tréner: J. Duhony

Povedal po zápase
Jozef Duhony (tréner Mimy): „S vysokoškolákmi sme mali jediný cieľ, získať tri body. Nepodarilo sa nám to, lebo niektorí naši hráči hrali bojazlivo, bez sebadôvery a istoty, čo je v rozpore s filozofiou nášho klubu. Táto neistota sa preniesla aj na skúsených hráčov, ktorí tiež nepodali optimálny výkon. Napriek tomu sme mali niekoľko sľubných gólových šancí, ale Mičuda bol vždy skvelý. Naši hráči by si mali uvedomiť, že nie je podstatné koľkokrát sa potkli, ale dôležitejšie je, koľkokrát sa postavili a išli ďalej. “

V priebežnej tabuľke patrí trnavským futsalistom 6. miesto.

Najbližší domáci zápas odohrá Mima v piatok 2. decembra proti Nitre.

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2011 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.