reklama

Polícia hľadá svedkov sexuálneho obťažovania

Polícia pátra po páchateľovi a svedkoch sexuálneho násilia. Ku skutku prišlo na Špačinskej ulici 19. novembra krátko pred štvrtou hodinou ráno.

„Neznámy páchateľ rýchlym krokom zozadu pristúpil k 22-ročnej žene, schmatol ju oboma rukami a ťahal smerom ku kríkom. Žena sa pred útokom aktívne bránila. V blízkosti v tom čase prechádzal mladý pár, ktorý začul krik mladej ženy. Neznámy páchateľ následne ženu pustil a z miesta ušiel. Napadnutá žena v tom čase spozorovala, ako cez cestu prechádza starší manželský pár. Rozbehla sa k nim a porozprávala im, čo sa stalo. Manželský pár sa mal údajne vracať zo stužkovej slávnosti svojho syna. Poškodenú odprevadili na sídlisko Na hlinách, kde údajne mali bývať. Polícia žiada oba páry, aby sa prihlásili na políciu z dôvodu svedeckej výpovede,“ povedal k prípadu krajský policajný hovorca Michal Hanus.

Polícia pátra po neznámom páchateľovi vo veku od 25 do 30 rokov, chudej postavy, vysokom približne 178 cm. Oblečenú mal koženkovú čiernu bundu na zips, tmavé nohavice užšieho strihu, topánky tmavej farby. Páchateľ mal výrazne blond vlasy, zrejme prefarbené, dlhé asi 5cm, vyčesané do hora na ježka, mal bielu hranatú tvár, svetlé veľké oči.
Polícia v takomto prípade odporúča, aby poškodení, prípadne svedkovia, neváhali a prostredníctvom tiesňovej linky 158 privolali pomoc polície.

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2011 7:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.