reklama

Neznámy vodič zapríčinil nehodu, polícia hľadá svedkov udalosti

Polícia žiada o pomoc občanov pri zisťovaní vinníka a svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala vo štvrtok 10. januára o pol jedenástej na Hospodárskej ulici v Trnave.

Podľa vyjadrenia hovorcu krajského hovorcu Michala Hanusa neznámy vodič viedol nezistené osobné auto po Hospodárskej ulici smerom na Rybníkovú.

nehoda-hospodarska-1
Snímka KR PZ v Trnave z miesta nehody

Z nezistených príčin náhle strhol riadenie a z pravého jazdného pruhu prešiel do ľavého. Následkom toho vodič jazdiaci za ním v ľavom jazdnom pruhu strhol riadenie vľavo, aby sa vyhol zrážke a s vozidlom nabehol na stredový ostrovček,“ priblížil Hanus.

K zrážke vozidiel ani k zraneniu osôb neprišlo. Neznámy vodič z miesta dopravnej nehody ušiel.

Akékoľvek informácie o vozidle či vodičovi, prípade o svedkoch oznámte na ktoromkoľvek útvare polície alebo na číslo 0961103521 alebo na číslo 158.

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2013 11:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Neznámy vodič zapríčinil nehodu, polícia hľadá svedkov udalosti”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.