reklama

Neznámy vodič zapríčinil nehodu, polícia hľadá svedkov udalosti

Polícia žiada o pomoc občanov pri zisťovaní vinníka a svedkov dopravnej nehody, ktorá sa stala vo štvrtok 10. januára o pol jedenástej na Hospodárskej ulici v Trnave.

Podľa vyjadrenia hovorcu krajského hovorcu Michala Hanusa neznámy vodič viedol nezistené osobné auto po Hospodárskej ulici smerom na Rybníkovú.

nehoda-hospodarska-1
Snímka KR PZ v Trnave z miesta nehody

Z nezistených príčin náhle strhol riadenie a z pravého jazdného pruhu prešiel do ľavého. Následkom toho vodič jazdiaci za ním v ľavom jazdnom pruhu strhol riadenie vľavo, aby sa vyhol zrážke a s vozidlom nabehol na stredový ostrovček,“ priblížil Hanus.

K zrážke vozidiel ani k zraneniu osôb neprišlo. Neznámy vodič z miesta dopravnej nehody ušiel.

Akékoľvek informácie o vozidle či vodičovi, prípade o svedkoch oznámte na ktoromkoľvek útvare polície alebo na číslo 0961103521 alebo na číslo 158.

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2013 11:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Neznámy vodič zapríčinil nehodu, polícia hľadá svedkov udalosti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.