reklama

Dvaja ozbrojení lupiči prepadli banku v Smoleniciach

V pondelok 12. decembra krátko po 16. hodine prepadli dvaja ozbrojení páchatelia pobočku banky v Smoleniciach.


Doteraz posledné prepadnutie banky v trnavskom regióne sa odohralo v máji na Štefánikovej ulici v Trnave

“Pod hrozbou použitia strelnej zbrane žiadali od pracovníčky finančnú hotovosť. Tá im v strachu o svoj život paniaze vydala. Páchatelia následne z miesta ušli. Polícia po nich intenzívne pátra,” uviedol k prípadu hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2011 9:48. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

8 komentárov pre “Dvaja ozbrojení lupiči prepadli banku v Smoleniciach”

 1. 1
  Marek Huraj says:

  Keď už ste za každú cenu chceli mať v článku fotku mali ste odfotiť prepadnutú banku v Smoleniciach a nie pobočku dokonca inej banky na kríčku. Nehorázne zavádzanie. Správa nedavajúca absolútne nič čitateľovi.

  • 1.1
   deMayer says:

   Nehorázny je možno akúrát tak Váš komentár. Tento druh správy je pravdepodobne tzv. “policajná zvodka” a nie fotoreportáž z miesta činu. Pre mňa napríklad je fotka aj s textom pod ňou dostatočná informácia doplňujúca suchú policajnú správu. Čiže dokonca “niečo naviac”, ako bolo v tej chvíli oficiálne zverejnené. Na krvavničky a 3-stranové reportáže vycucané z prsta doporučujem skúsiť iný portál, ktorý by Vám možno viac vyhovoval.

   • 1.1.1
    Marek Huraj says:

    Tak pŕŕŕ. Mýlite sa. Neviem ako ste ma odhadli podľa dvoch viet a zaradili do tej pre mňa odpudzujúcej skupiny požieračov komerčného odpadu na iných portáloch. Ak by som medzi nich patril asi by som na tomto portáli nevydržal ani sekundu. Kedže tento portál obľubujem a čítam ho už asi polroka pravidelne Hrozne ma nahnevalo že som pri zaujímavej správe (tým myslím frekventovanej v mediách až natoľko že si sadnem ku kompu a vyhľadám si ju na slušnom portále) našiel uplne inú fotografiu z úplne iného miesta bez označenia že ide iba o ilustračné foto. To tam radšej nemala byť žiadna a nie že je to niečo naviac. Ano niečo naviac to je, ale zavádzajúce. Podľa mňa za každú cenu správa obohatená o obrázok čo sa podobá na praktiky portálov za ktorých čitateľa ste ma označili. Ďakujem.

    • 1.1.1.1
     deMayer says:

     Lenže to nie je ilustračné foto a text pod tou fotkou sa viaže presne k tej fotke, udalosti a budove, ktorá tam je. A je to tam celé vysvetlené, naozaj si nemylím, že je to ťažké pochopiť.

 2. 2
  greim says:

  oni len upoznuju, ze tutok sa este nic nestalo. No, raz, dva, tri,…

 3. 3
  Ujo Palo says:

  Poriadny novinár by mal stáť pred bankou aspoň desať minút pred jej prepadnutím…

 4. 4

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.