reklama

Dvaja maskovaní muži prepadli záložňu Na hlinách

Dvaja maskovaní muži vtrhli v pondelok 28.marca približne o 13.30 hodine do záložne na sídlisku Hliny v Trnave. Na dvoch zamestnancov a zákazníka vykríkli „Toto je prepad!“.

Podľa informácií hovorcu KR PZ v Trnave Michala Hanusa jeden z páchateľov lúpežného prepadnutia zostal pri dverách a strážil vchod, druhý mieril so zbraňou v ruke na trojicu osôb nachádzajúcich sa vnútri záložne a prikázal im ľahnúť si na podlahu.
„Jeden z páchateľov začal prehľadávať zásuvky predajného pultu, z ktorých zobral neuzamknutú príručnú pokladničku s peniazmi a dvomi pamätnými striebornými mincami. Na to páchatelia z miesta ušli. Majiteľovi spôsobili škodu v celkovej výške 500 €,“ uviedol k prípadu M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2011 12:52. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.