reklama

Lupiči z trnavskej banky sú obvinení aj z prepadu záložne Na hlinách

Trnavský vyšetrovateľ obvinil 3. júna dvoch mužov z Trnavy vo veku 35 a 39 rokov zo zločinu lúpeže. Obvinení muži koncom marca 2011 vtrhli do záložne Na hlinách v Trnave. Zakričali: „Toto je prepad!“ V tom čase sa tam nachádzali dvaja zamestnanci a jeden zákazník.

Policajná snímka zo záložne po lúpeži

„Jeden z mužov zostal pri dverách a v ruke držal 25 cm dlhý nôž. Druhý mal strelnú zbraň a mieril na ľudí v miestnosti. Potom sa otočil smerom k pultu a namieril na zamestnankyňu, od ktorej pýtal peniaze a zlato. Prešiel za pult a začal prehľadávať zásuvky. Odtiaľ vybral peniaze rôznej nominálnej hodnoty a pamätné strieborné mince v hodnote 500 eur,“ priblížil hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Hliadkujúci policajti pred budovou banky krátko po prepade

Podľa polície ide o rovnakú dvojicu, ktorú už obvinili aj z bankovej lúpeže v ČSOB banke na Zelenom kríčku z 23. mája. Vtedy si podľa našich informácií odniesli približne 9500 eur.

„Za tento skutok im hrozí trest odňatia slobody na sedem až dvanásť rokov,“ dodal M. Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 6. júna 2011 10:32. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.