reklama

Sobotná súťaž v tlaku na lavičke aj s najlepším bencherom sveta

Viac ako 85 pretekárov zo Slovenska, Maďarska, Česka, Poľska a Ukrajiny sa predstaví vo Vianočnej RAW súťaži v tlaku na lavičke.

Hviezdou súťaže bude Maďar Lászlo Mészáros, najlepší RAW bencher sveta. Známkou kvality je posledný Lászlov výkon – 300 kg zatlačených pred mesiacom na majstrovstvách sveta.

Zo slovenských reprezentantov určite zaujmú také mená ako Erik Bačinský, Sándor Vörös, Jozef Péter, Rastislav Hanšút. Na súťažnom pódiu sa predstaví aj niekoľko pretekárov z Trnavy a okolia.

Pre divákov sa črtá jedinečná možnosť účasti na v našom regióne nevídanej súťaži. Nielen čo sa týka počtu pretekárov, ale aj kvality. 7. ročník Vianočnej súťaže v tlaku na lavičke sa uskutoční v mestskom kine HVIEZDA v sobotu 17. decembra so začiatkom o 11. hodine.

Vstup pre divákov je voľný!

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 16. decembra 2011 8:26. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.