reklama

Trnava bude cez víkend dejiskom Majstrovstiev SR a ČR v tlaku na lavičke. Súťažiť bude 270 pretekárov

Mestská športová hala v Trnave privíta počas víkendu slovenskú a českú špičku v tlaku na lavičke. V dňoch 29.-30. apríla 2017 sa predstaví na súťažnom pódiu 270 pretekárov z piatich štátov.

Podľa uzavretej nominačnej listiny sa v Trnave predstavia pretekári zo Slovenska, Česka, Rakúska, Poľska a Maďarska.

„Každý, kto sa príde do hľadiska MŠH v Trnave pozrieť, či už v sobotu, alebo v nedeľu neobanuje. Mená ako Sándor Vörös, Vladimír Urban, Ján Velgos, Ján Orosz, Marek Lipták a Ondrej Hudák zo Slovenska, Vlastimil Kužel, Václav Češka, Adam Švehla alebo David Velička z Česka sú zárukou výkonov, aké každý deň vidieť diváci nemajú šancu.
Sledovať na vlastné oči pretekárov, ako tlačia na lavičke viac ako 200 kg RAW a viac ako 300 kg v divízii EQ (v súťažných superdresoch) je zážitok, ktorý sa oplatí vidieť. Preto chcem pozvať do hľadiska na tento šampionát všetkých, ktorí majú vzťah k silovým športom, obzvlášť k tlaku na lavičke,“
hovorí riaditeľ šampionátu Rudolf Siska.

Foto: Ján Šuráň (AWPC-Slovakia)

Šampionát začína každý deň (v sobotu aj v nedeľu) o 10:00 hod.

Blížiaci sa šampionát organizovaný Slovenskou amatérskou federáciou silového trojboja (AWPC – Slovakia) je dielom niekoľkoročnej snahy o spoluprácu open federácií nielen zo Slovenska ale aj z Česka.

O šampionát bol od začiatku veľký záujem pretože sa jedná o nominačný pretek na júnové majstrovstvá Európy a októbrové majstrovstvá sveta federácií WUAP a GPC.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2017 9:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.