reklama

Deň pred koncom roka sa budú najlepší slovenskí vrhači pasovať v Trnave s bremenom

Silvestrovská cena v hode bremenom napíše v piatok 30. decembra 2011 už svoju 29. kapitolu. Tradičné športové podujatie spojené s absolútnym záverom roka obohatia svojou účasťou viacerí vynikajúci pretekári.

Účasť potvrdil kladivársky majster Európy z Barcelony 2010 a bronzový zo svetového šampionátu v Osake z roku 2007 Libor Charfreitag. Skvelý trnavský rodák je zároveň držiteľom rekordu podujatia. Bremeno vážiace 10,5 kilogramu odhodil Libor v roku 2003 do vzdialenosti 43,28 metra.


Libor Charfreitag, na snímke vpravo, v spoločnosti dlhoročného trénera Eduarda Čordáša

V areáli Slávie nebude chýbať ani rekordmanka ženskej kategórie Martina Hrašnová-Danišová. Bronzová medailistka z MS v Berlíne 2009 v hode kladivom a držiteľka slovenského rekordu bude chcieť prekonať svoj doterajší najlepší výkon 24,64 metra spred štyroch rokov.

Kvalitne obsadené podujatie obohatí účasť ďalších popredných slovenských vrhačov.

Silvestrovská cena v hode bremenom štartuje vo vrhačskom sektore areálu Slávie Trnava v piatok 30. decembra o 10. hodine. Športovo – recesistickej akcie sa môže aktívne zúčastniť každý.

Ako pripomínajú usporiadatelia – každý, kto sa nebojí, že poletí ďalej ako vyše desaťkilové bremeno…

Ulož ako PDF
Napísal 29. decembra 2011 14:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.